Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érhetnék el fejlődést?

Hogyan érhetnék el fejlődést?

Figyelt kérdés

Annyira azt érzem hogy nem tudom merre menjek, ki vagyok és hol a helyem.

Céljaim sosem voltak. Gyerekként a szüleim sosem értették meg az érzéseim igazán, vagy nem foglalkoztak vele.


Így egy idő után nem beszéltem az érzéseimrol igazán. Mindig az volt amit ők jónak gondoltak, mert ha nem érezni lehetett rajtuk a " nem tetszést".


Így ragadtam a családi boltban. Mai napig ha szóba jön azt mondja apám hogy " jó ott neked, a sajátod csinálod. Ugyesen csináljátok tesóddal es meg van oldva a munkátok" - pedig tudja h nem érdekel ez a terület.


Coachoz járok, segit úgy érzem. Önismereti könyvet olvasok stb.

Mégsincs erőm..


2023. okt. 6. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A coach jó vonal, esetleg egy pszichológust lehetne még megnézni, mert érezhetően családi szálkák vannak meg elnyomott érzések, gondolatok.


Mi a végzettséged? Hány éves vagy?

Egy új munkahely keresése sokat lendítene rajtad, az tuti. Igazából mindegy mi, a lényeg, hogy a te döntésed legyen és ne anyádéknak dolgozz.

2023. okt. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A coach rövidtávú, jelenbéli elakadásokkal foglalkozik.

Neked hosszútávú önismeret kellene egy pszichológussal, mert ezek mélyebben vannak nálad. Egész a gyerekkorodtól.

2023. okt. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazán haszontalannak érzem magam. Van hogy alig vannak az üzletben és egész nap csak ülök bent..unalomból nyomom a netet. Tanulni nem tudok csak otthon
2023. okt. 6. 16:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Olvass regényeket, klasszikusokat. Azokból megjön az ihlet és a motiváció.

A pszichó szerintem csak pénzkidobás és időpazarlás.

Esetleg pszichodráma segíthet.

2023. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!