Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja ezt valaki?

Miért csinálja ezt valaki?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki évfolyamtársam volt, mostanában elkezdtünk beszélgetni, kiderült mennyi közös tulajdonságunk is van. Viszont van egy olyan probléma hogy nem mindig ír vissza. Miközbe online van nem ír vissza. És itt nem órákra vagy napokra gondolok, hanem van hogy 1 hét is. Néha nekem kell újra írnom, és akkor rögtön kapcsol. Szerintetek ezt miért csinálja? Nem hiszem hogy nem élvezi a beszélgetést mert ha visszaír akkor sztem tök jókat dumálunk. Én is és ő is 24 éves.

2023. okt. 7. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
A 35 koruli párjával beszélget talán épp. Evfolyamtars fiukákkal csak ha nincs jobb dolga épp.
2023. okt. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Mással beszélget épp
2023. okt. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Előbbre veszi a prioritásokat, sok más dolog is foglalkoztathatja, pl nincs csávója, vagy kiderült, hogy nem jól jönnek ki, vagy megszűnt a munkahelye, rá van feszülve, hogy el van havazva az állásjelentkezésekkel (mármint, lehet, hogy pl nem küldi mindig folyamatosan, hanem akkoris feszeng; de pl kimaradű 1-1 hét, amikor nem küld önéletrajzot sehova senkinek, vagy pl lekéste az egyik interjút, és nem jutott be egy olyan pozícióra, amiben tudja, hogy egyik legkirályabb lett volna. Szeretne pl elköltözni de nem tud, nincs rá lehetősége; ehhelyett az idegesítő, idegőrlő személyiségű anyjával kényszerül egymás mellett lakni, akivel gyűlőlik egymást , és ott rúg bele, ott genyóskodik vele, ott rombolja őt az anyja, ahol csak tudja, ahol nem szégyelli, mindenbe beleköt, majd ugat vele, majd még ezután azért ugat, hogy tiszteletet vár el.
2023. okt. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé úgy tűnik, hogy szerinte nem dumáltok jókat. Azért egy hétig elfelejteni válaszolni... ugyan már
2023. okt. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Lehet , hogy a magas árak is idegesítik, lehet, hogy hazaviszi a munkát, hogy elérjen a projektje végére, nincs idő, akár tényleges, akár lelki idő, hogy minden egyes üzenetre azonnal válaszoljon.


Ha utálna/idegesítenéd, egy hét múlva sem szólna vissza.


Kivéve, ha pl olyan típusú ember lenne; aki amikor épp unatkozik, mert más nem akar vele találkozni, előkap téged. De szerintem ez nem áll fent ; mert azt mondtad ; amikor jelzed neki egyből ír/ hamar.

2023. okt. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

*

Vagy pl túl sokat írsz neki, és nincs ereje elolvasni



Vagy elolvasni még elolvassa, de olyan komplex témában kéred a véleményét , hogy nincs (akár lelki,akár fizikai) ereje írni.



Lehet,hogy rossz, rettenet nehéz időszaka van, nem akar ezzel téged terhelni; de egyébként szerintem, ha simán konkrétan rákérdezel, hogy nem akarsz itten akadékoskodni, meg siettettni, meg sürgetősdit játszani, de valami baj van-e esetleg ; hogy nem mindig ír vissza hamar; van, hogy sok időnek érzékeled ; amikor megérkezik a válasza;

akár , hgoy tudsz-e neki segíteni valamiben


Szóval nem így kérdőre vonva; hanem finoman körbejárod, körüljárod a témát, nem erőteljesen , durván nekiszegezve a kérdést, hanem finoman, "körültapogatózva", hogy mi lehet vajon az oka neki. Szoval nem így szemérevetve, meg felhánytorgatva, hogy hányszor nem válaszolt egyből, meg hogy rendszeres, és szóval nehogy az jöjjön le az írásodról/beszédedről, hogy te ezért megveted őt; meg számonkéred, hogy mit képzel, hanem csakúgy, kedvesen.


Mondjuk ha csak kihasznál/előránt mikor unatkozik, akkor azt nem fogja bevallani. :):)

2023. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy annyi mindenkivel ír, és akkor pl a szívéhez legközelebb állókkal is akár előfordulhat, hogy későn kerül oda a sor, hogy válaszoljon.
2023. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*Nekem,ha ilyen van, pl magánéleti/pénzügyi válság; akkor meg szoktam írni azoknak; akikkel épp levelezésben vagyok; hogy bocsi,de most lehet nem fogok egyből válaszolni azokra amiket írtál, mert ez meg ez van.
2023. okt. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pár találgatásra válsszolva. Van munkája, egydülálló és egyedül is lakik. A beszélgetéseink biztos nem lehetnek rosszak mert olyanokat is elmond amit alapból másnak nem. Az viszont lehetséges hogy túl hosszú üzenetekben kommunikálunk. Én csak azt nem értem miért nem ír vmi gyors választ amivel elnézést kér hogy nem fog válaszolni rögtön. Jobb lenne mintha ott hagyja olvasatlanba
2023. okt. 7. 15:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a nők ilyenek egyesek van még rajtad kívül ezer féle dolguk és eszükbe se jutsz néha kivéve ha nem vagy annyira szimpatikus hogy akár órákon keresztül csak rád figyeljen ez ritka dolog.
2023. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!