Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja ezt valaki?

Miért csinálja ezt valaki?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki évfolyamtársam volt, mostanában elkezdtünk beszélgetni, kiderült mennyi közös tulajdonságunk is van. Viszont van egy olyan probléma hogy nem mindig ír vissza. Miközbe online van nem ír vissza. És itt nem órákra vagy napokra gondolok, hanem van hogy 1 hét is. Néha nekem kell újra írnom, és akkor rögtön kapcsol. Szerintetek ezt miért csinálja? Nem hiszem hogy nem élvezi a beszélgetést mert ha visszaír akkor sztem tök jókat dumálunk. Én is és ő is 24 éves.

2023. okt. 7. 15:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért ilyen esetekben nem lenne alap elmondani a másiknak hogy figyelj bocsi most zűrös idők vannak, 1 hétig ne várj itt rám mint valami hülye barom minden nap, mert majd 1 hét múlva fogok tudni időt szakítani rád? Vagy letisztázni hogy ez meg az a helyzet van és nem tudok annyit lenni most mint te szeretnéd. 1 sorból meglenne az egész, de sokan mostanra már erre is képtelenek. És akkor ezekután el kéne hinni neki hogy nem egy darab sz*rként meg vmi unaloműző tárgyként tekint a másikra, akit nagy kegyesen előrángat ha épp unatkozik.

Vagy én lennék ennyire rosszúl bekötve, hogy még az utolsó random rámírogató embereket is normális kezelem, szólok neki ha nincs időm? Kezdem azt hinni.

2023. okt. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!