Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogosan problémázik ezen a...

Jogosan problémázik ezen a barátnőm?

Figyelt kérdés

Nos hát én alapból nem vagy egy social mediás figura, facebookon van egy profilképem, instán meg 5 év alatt összesen 5 képem. A legutolsó képem 3 éves. Storyt még sosem raktam ki.


1 éve jöttem össze a barátnőmmel, és minden héten felhozza, hogy miért nem teszek ki vele közös képet, vagy sztorit. És hogy neki ez mennyire rossz, hogy én nem vállalom fel őt. Közbe pedig szó sincs ilyenről. Egyszerűen ódzkodom az egész közösségi médiától, annyira hányinger lett az egész. Ő viszont majdnem minden héten tesz ki képet, meg sokszor rak ki sztorit. Teljesen az ellentétem.


Szeeintetek jogosan veszünk ezen össze minden héten?



2023. okt. 9. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát van olyan, aki fenn sincs ezeken a helyeken. A barátnődnek meg kell értenie, hogy te más vagy.
2023. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem őt titkolod, csak semmit nem osztasz meg ezeken a felületeken, ez azért nem ugyanaz. Csak mivel neki ez annyira idegen, lehet fel sem fogja, hogy neked ez miért probléma és miért nem raksz ki legalább egy közös képet. Keressetek valami kompromisszumot, annyit nem ér a dolog, hogy heti szinten összevesszetek rajta. Pl tegyél ki egy közös képet és ennyivel érje be vagy csak valahova tedd ki, hogy együtt vagytok.
2023. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szereted és fontos neked, ritkán beleférhet. Ha van aktualitása persze

... a csak, hogy feltegyünk valamit, tőlem is idegen lenne.

2023. okt. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én se tennék ki képet. Minek. Ki előtt nem vállalod fel? Vagy kell a kirakat? Ugyan már, ha az életben együtt vagytok, az miért nem elég neki, reklámozza ő. Nem tudja, mi a fontos. Nem attól jó egy kapcsolat, hogy kint a kép, akkor járjon olyannal, aki a külvilágnak él. Emiatt balhézni, éretlen személyiségre vall.
2023. okt. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!