Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki már adócsalásban is...

Aki már adócsalásban is utazott, az miért problémázik piti dolgokon?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm egyszer számlagyáras csalásba akart behúzni, mert olyan hülye volt hogy azthitte, ez ahogy ő mondogatta hogy ez csak jogi kiskapu.


Mondtam neki hogy haver ez üzleti méretű adócsalás, erre még engem nézett hülyének, hogy "Jó hát a te dolgod ha neked úgy jó hogy ilyen sok adót fizetsz be a vállalkozásoddal, akkor a te dolgod mi csak segíteni akartunk"


Pár hónap múlva hajnalban lopogtattak a NAV osok és a feleségét börtönbe vitték.


Ugyanez az ember most 10 év múlva, így mondja hogy "jaj mennyi most a felmondási idő munkahelyeken" mert nem tudja merjen jelentkezni mert van lehetőség külföldni munkára hamarosan és akkor nehogy ne tudjon felmondani.


:D


Meg hogy nem dolgozott fél évet és úristen most ezt hogy fogja megmagyarázni?


Hát basszus nem értem, adócsalásban volt, de fennakad azon hogy felmondhat e egy munkahelyen meg hogy mit hazudjon egy önéletrajzba???


XDDDD



2023. márc. 8. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Az élet kemény.
2023. márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Főleg a gibbonoknak.
2023. márc. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!