Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az osztrákok nem is, de a...

Ha az osztrákok nem is, de a svájciak szeretik a magyarokat?

Figyelt kérdés

2023. okt. 10. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2023. okt. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Senki. Lehetne vigasztalódni, hogy legalább a magyarok szeretik egymást (ha már mások nem), de még ez sem igaz.
2023. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
A magyarokat eddig sem igazán szerették sehol, de az utóbbi években egyre ellenszenvesebben, föleg a vezetöknek köszönhetöen, annyira negatívan viselkednek, hogy szégyellni való magyarnak lenni.
2023. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Dehogyis.


Kinn élek, aki normális, azzal jól elvannak, de úgy eleve nem. Olyan szinten, hogy totál ignorálják, pl. politikai témák kapcsán. Mintha Orbán és sleppje nem is létezne :D


Ami azért gáz - és NEM a svájciakra nézve.

2023. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat az "Ostblock" egyaltalaban nem kedvelt itt. Nekem sem. De inkabb azt mondanam, hogy az embert nezik, es ha az magyar, de intelligens, ismeri a svajci szabalyokat, akkor pozitivan allnak hozza, ha nem akkor kerülik. De altalaban a keleteuropai emberekkel van a problema, nem pedig pl. egy amerikaival, uj zelandival, vagy nyugat-europaival. Es pont a viselkedesük miatt, mert nem tudjak, vagy akarjak felvenni az itteni rezgest.
2023. okt. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

#3


Ezt én Nyugat-Európában élve pont fordítva tapasztaltam. Sokan amint megtudták, hogy magyar vagyok, egyből ujjongani kezdtek, hogy "Orban! Orban!" és még az öklükkel csapkodtak is felfelé éljenezve.


Akik olyanokat irkálnak, hogy "Orbán miatt szégyell minket Európa" meg hasonlók azok egyszerű vagy sosem jártak külföldön vagy sosem beszéltek helybeliekkel kint. Ami mondjuk nem csoda, mert ahhoz nyelveket is tudni kellene beszélni, amiben viszont Magyarországon a legrosszabb az egész EU-ban, és nem, nem az Orbán miatt, hanen elsősorban az emberek mentalitása miatt, mert érdekes módon egy rakás mélyszegény országban amikhez képest a magyar oktatás maga a kanaán is képesek sokkal magasabb %-os idegennyelv tudást felmutatni.


Az a baj, hogy a liberálisok egyszerűen nem akarnak tudomást venni a valóságról, nyilván a fideszesek sem, de most itt az "Orbán miatt utálnak minket" állításra reagálok. Meginterjúolnak néhány berlini lilahajú punkert, mit gondol a fidesz politikájáról és azt állítják be úgy, hogy "ezt gondolja mindenki rólunk Nyugaton".

Pedig Nyugat-Európában csakúgy mint Magyarországon vagy bárhol máshol a világon ahány ember, annyiféle politikai nézet. Lehet van valaki utál minket Orbán miatt, de lehet van valaki aki annyira szereti Orbánt, hogy konkrétan a kedvenc politikusa.


Viszont egy dologban viszont van különbség kint Magyarországhoz képest: Hogy nem törzsekben gondolkodnak. Tehát én pl egy holland szajából sem hallottam olyat, hogy "fúj magyarok, utálom a magyarokat Orbán miatt!". Még a legnagyobb orbángyűlölő hollandok sem gyűlölik en bloc az összes magyart vagy Magyarországot. Ahogy a legnagyobb Orbán-fanatikus hollandok sem kezdték el imádni az összes magyart. Mert ők tudják, hogy ahány ember annyi politikai nézet.


Ez a primitív törzsi ősember mentalitás, hogy "Nem szurkolok a magyar csapatnak, mert fúj Orbán" meg "szégyellem, hogy magyar vagyok Orbán miatt" stb viszont abszolút hungarikum! Ilyen csak Magyarországon a liberálisok körében van. Ezt nevezik ősember törzsi mentalitásnak. Ez ugyanolyan mintha kijelenteném, hogy "gyűlölöm az összes németet, mert Hitler is német volt!"

2023. okt. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!