Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok ilyeneket játszani?

Szoktatok ilyeneket játszani?

Figyelt kérdés
Felnőtt ember vagyok, ezt hangsúlyoznám. Szóval. Időnként kitalálok játékokat, pl ha egyhangú, ismétlődő dolgokat csinálok. Egy példa. Kutya sétáltatás napi rutin, ugyanazt az útvonalat tesszük meg, mert nagyon öreg a kutyám, és neki ez így jó, viszont nekem unalmas egy idő után. Persze ez a vele kettesben töltött idő, de akkor is ez az igazság, bevallom. A játék: kertes házas részen lakom, és van egy ilyen kisköz, tudjátok, ahol csak gyalogos közlekedés van. Elég sok ott a növény. Nem hosszú, de sötétben ijesztő. És ott azt szoktam játszani, hogy nagyon csendben, de viszonylag gyorsan át kell érni, mert ha találkozom emberrel vagy állattal (kivéve rovar, csiga), akkor raptorral találkoztam és felfal. De annyira élethűen csinálom, hogy egyszer, mikor úgy csináltam, hogy más is ott volt, az illető annyira megijedt, hogy nem szívesen megy be egyedül sötétben. Nyilván tudja, hogy nincs raptor, de félelmetes volt neki. Ti szoktatok ilyeneket kitalálni, vagy nagyon durván gyerekes? Hogy kicsit gyerekes, azt eddig is sejtettem nyilván.

2023. okt. 11. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Tök okés szerintem testvérem
2023. okt. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

En olyanokat játszom ami hasonlit talan az autojatékokhoz hogy pontokat gyűjthetsz megjelennek a pàlyán érmèk amiket el kell érni asszem a super mario is ilyen.


Es amikor nem megyek be egy boltba azt képzelem el hogy amiert most ott nem költöttem el megint 2-3 ezret igy ezek repkednek es nyertem.

Vagy nem vettem meg magamnak a tizenezres cipot igy a ccc felett is repkednek az "èrmék".

Nem vettem a telomhoz fülest igy a telefonbolt felett is ermék repkednek amiket "bezsebeltem"



Másik ilyen a mosoly vagy dicseret.

Ha kedves volt vki velem akkor megint egy "érme"

Ha megint akkor ujra egy "érme".

Ha rámköszöntek kocsibol újabb "érme"

Próbálok arra fókuszálni hogy ne negativ legyek hanem az életben a jót vegyem észre.


Én ilyen videojatek szerű "érméket gyűjtök".



Vagy pl elkepzelem magam is abban. Mintha lennének házak környezet munkahelyek. Es az en karakterem. Aki oda vissza megy a munkahely lakas közt. Es csóró.


De másik helyen meg azok akik gazdagok vagy buliznak medencés partik.


Es a karakteremet próbálom fejben pakolgatni. Meg az embereket.

Pl az exem aki velem élt es nem tudtam hogy dobjam ki. Elképzeltem a "videojatekban" hogy lesz messze tolem egy munkahelye es átköltözik oda:)


Igazábol ez segit kívülről nézni a helyzeteket megoldásokat is keresni

2023. okt. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Élénk fantázia,derűlátás, kíváncsiság, játékos kedv és a monotónia tűrés hiánya. Szerintem ez briliáns. És valóban segíti a problémamegoldást az életben.

Ez nem éretlenség és gyerekesség, hanem egy olyan fantáziadús elme, amely örökifjú marad.

A felnőttséget az határozza meg, ha komoly dolgokban felelős döntéseket tudunk hozni és a döntéseinkért vállaljuk a felelősséget. De hány olyan felnőtt van aki ilyenkor inkább ujjal mutogat másokra! Na az a gyerekes!!!

De játszani, fantáziálni, kreatívan gondolkodni a felnőtt korban is, felvállalva mindezt, na ez az igazán érett és hiteles dolog!!!

2023. okt. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ilyeneket játszani, szerintem teljesen okés. Ha kreatív fantáziád van az nem gyerekes. Az a gyerekes, ha pl. felelőtlenül viselkedik valaki, vagy másokra akarja kenni, ha valamit elrontott, stb.


32/N

2023. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én néha azt játszom, hogy felteszek egy kérdést magamnak a körülöttem lévő emberekről. A legegyszerűbb persze, hogy melyik nőt vinnéd ágyba, de lehet ezt kifinomultabban játszani, pl. kit hívnál meg egy kávéra, kitől fogadnál el ajándékot, kit vinnél magaddal társnak egy zombi-apokolipszisre, ki lenne képes embert ölni, ki tudná a legjobb viccet mondani...


A trükk az, hogy viszonylag szoros időkorlátot kell szabni, miközben haladsz. Pl. egy metró mozgólépcsője, a következő sarokig, az első piros lámpáig kocsival, egy villamosmegállónyi idő. Amikor megvan a választottad, akkor határozottan koppantasz az ujjaddal, vagy csettintesz - végül is mindegy, de egyértelmű jelnek kell lennie, hogy meghoztad a döntést.


Nyertél, ha a kitűzött táv alatt nem jön olyan, aki még jobban megfelelt volna a kérdésnek. Vesztettél, ha senkit nem választottál, vagy ha jön valaki még jobb. Persze akkor is vesztesz, ha az utolsó pillanatban az utolsó embernél maradsz, de igazából nem is gondolod megfelelőnek...

2023. okt. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#1:

A kérdező nem a testvéred, ne beszélj már úgy, mint egy cigány.

2023. okt. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5: ez nagyon jó ötletnek hangzik, lehet, hogy kipróbálom
2023. okt. 11. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!