Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Olyan póker oldalakat/programo...

Olyan póker oldalakat/programokat keresek, amikkel pénzbefizetés nélkül tudok játszani és akár valódi pénzt szerezni. Ismertek ilyeneket?

Figyelt kérdés

2020. dec. 28. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Az mind átverés/reklámfogás. Az nekik miért érné meg?
2020. dec. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Minden ilyen szolgáltatónál vannak ingyenesen nevezhető versenyek.
2020. dec. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kb. 13-15 éve voltam egy ilyen versenyen, már nem tudom, melyik póker oldal volt. Akkoriban amikor Korda Gyuri bácsi kommentátorként közvetítette a Sport 1-en a pókerbajnokságokat, szóval amikor széles körben nagyon népszerű kezdett lenni a póker az országban, elsősorban a Texas Hold'em. Kezdésként kaptál 500 dollárt, ami játékpénz volt, és olyan asztalokhoz tudtál leülni vele, ahol csak játékpénzzel lehetett kártyázni. Néhány ilyen asztalnál voltak olyan játékosok, akik a flopnál vertek egy all in-t, nyilván ott, ahol nem volt limitálva, mennyivel lehet emelni maximum. Bosszantó volt, hogy beülsz 200 dollárral, és van egy idióta, akinek már 1000+ dollárja van, mert ezt csinálja állandóan... A legnormálisabb társaság a 25 dolláros asztaloknál voltak, lehetett rendesen pókerezni. Ha esetleg úgy alakult, elfogyott a játékpénz, tudtál kérni még 500 dollárt, de 24 óránként csak egyszer.


Lehetett nevezni tournament-ekre is, volt nevezési díja (játékpénz), valami 2000 dollártól indultak vagy hogy. Egy ilyen versenyen negyedik helyezést értem el 550 játékos közül, kaptam vagy 10000 dollár játékpénzt. Ha megnyertem volna, akkor a játékbeli bankszámlára kaptam volna 5 vagy 10 dollárt. Mert volt "real money" része is az oldalnak, bankszámláról lehetett utalni. Ezt a részét nem próbáltam ki, de kivenni ha jól tudom, 100 dollár felett engedte csak.


Nézőnek se tudtál beülni ilyen real money játékokhoz, csak a játékpénzesekhez.

2020. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pokerstarson vannak pl freeroll bajnokságok. Bwinen is voltak.
2020. dec. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vannak freerollok, meg olyan oldalak, amik adnak minimális kezdődőkét. pokrestrategy talán a leghíresebb, bár régen jobb volt. yourpokercash, bankrollmob is ad.
2021. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!