Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tulajdonságaid alapján...

Milyen tulajdonságaid alapján gondolod magad szerethető és tisztelhető embernek?

Figyelt kérdés
Esetleg milyen tulajdonságok alapján szeretsz meg valakit vagy érzel tiszteletet iránta?
2023. okt. 13. 10:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Igyekszem jóindulatú és megértő lenni másokkal.

Mondjuk ez sajna sokan kihasználják, úgyhogy mostmár azért megválogatom hogy kivel vagyok az.

2023. okt. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

A legkevésbé sem vagyok szerethető, viszont tisztelhető szerintem abból a szempontból igen, hogy udvarias és illedelmes vagyok. Nem keresek szándékosan konfliktust, segíteni szoktam az embereknek és van egy egészen vállalható eszem.



Tiszteltet azok iránt érzek akik egyenes és őszinte emberek, nem kamuznak és természetesen hasonló tulajdonságokkal rendelkeznek mint amit fentebb írtam.


Az meg hogy kit tudok megszeretni egy bonyolult és összetett dolog.

2023. okt. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

Szerethető semennyire (hacsak a nagy farok nem ok rá XD, de nyilván nem)

Tisztelhető inkább, a szakmai vezetéshez tartozó szoft skillek inkább megléte, mint nem megléte miatt.

2023. okt. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%

#3


Sajnos az elméleti tudás nem tulajdonság. 😅

2023. okt. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
Nehezen vagyok szerethető, mert alapból távolságtartó vagyok mindenkivel akit nem ismerek, akiket meg ismerek nagyon sok idő hogy teljesen megbízzak bennük. Illedelmes vagyok, nagyon nyugodt természetű (hangomat se emelem fel soha), mindig professzionális, pontos, alapos, megbízható és nem keresek külső validációt. Ezek a tulajdonságok inkább a tiszteletet vívják ki, nem a szeretetet.
2023. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A szerethetőség nem köthető teljesítményhez, sokkal inkább ahhoz hogy mennyire vagy emberséges és hogy mennyire szereted magad. A tisztelet meg alanyi jogon jár neked az emberi mivoltod és az egyéniséged miatt. Ha mégsem kapod meg, akkor is nyomatékosíthatod, hogy ez így van. Alapvetően az önbecsülés foglalja magában ezeket. A kisugárzásod elárulja, hogy mit tehetnek meg veled és mit nem.
2023. okt. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#4: A fentiekből szerinted melyik az elméleti?


#3

2023. okt. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
13%

#7


A szoftver skill az lényegében elméleti és gyakorlati tudásból is fakad szerintem... szóval erre gondoltam. Mivel egyik sem tulajdonság, így nem releváns.

2023. okt. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8: ja, hogy olvasási diszfunkció (vagy mi lehet:)


Szoft skill, nem szoftver skill


#7

2023. okt. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szeretem a vicces, jó humoru tisztességes,becsületes embereket,akik nem azt nézik,hogyan tudják lehuzni a másikat.
2023. okt. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!