Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek egy része miért...

Az emberek egy része miért gonosz a többi ember társával ?

Figyelt kérdés

2023. okt. 6. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Narcizmus es kepzelt hierarchia, rasszizmus, homofobia, eloiteletesseg, ageismus, nogyulolet, ferfigyulolet. Van minden, sok embernek rengeteg agybaja, komplexusa.
2023. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Ja es ezt a gyuloletet meg szitja a kormanypropaganda is sajnos.
2023. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Mert sajnos ilyen a mai világ, csak addig kedvesek veled az emberek míg azt csinálod amit mondanak ha már hibáról rögtön szálka vagy mindenki szemébe sajnos ezt tapasztalom. Elvarjak azt hogy tökéletesen viselkedjen a másik de ők se tökéletesek. Nincs tökéletes ember. Mindenki hátba szúr mindenkit . Hova süllyedt ez a világ undorító. Ha szegény vagy lenéznek. Ha gazdag akkor is. Ha jót teszel meg több kell nekik, nyujtod a kis újad akkor már kell az egész kezed nekik érted. Nagyon rosszak lettek az emberek ,érték rendjuk 0 ,mert a jót ítélik el a rosszat meg istentik. Amúgy meg sokan ezzel vezetik le a feszültséget hogy gonoszak másokkal. Rövid az élet inkább szeretni kéne egymást és a hibákat is elfogadni!!!
2023. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Az emberek egy része mindig is szerette bántani a többieket.. hogy miért? Erre igazából több fajta pszichológiai magyarázat is van.
2023. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

1 vagyok, ja igen ami nagyon fontos, azt meg kihagytam: a hatalom, uralkodas masok erzesei felett pl pszichopatak... de sok nempszichopata ember is szeret hatalmaskodni masokon, masokat elnyomni.

A machiavellistak pedig megjatszak magukat jonak, amig kihasznalnak, utana eldobnak, mint egy targyat.

A narc ugyanez, csak o a sajat egoja fenyezesehez hasznal fel.

2023. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Csak az rosszindulatú és csak az rombolja a másik embert, aki nincs rendben magával. Aki rendben van magával az nem bántja a másikat.
2023. okt. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 Hat pedig sokan nincsenek rendben magukkal... es vannak sajnos olyan sotet szemelyisegek is, akiket leirtam (pszichopata, narc, machiavellista). Oket nevezi a pszichologia dark triadnak, ok speciel alapbol is bantanak, ugyhogy ezzel vitatkoznek!
2023. okt. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Egyebkent mwg sokkal konnyebb szembeszallni a masik ember gonoszsagaval, ha elfogadod, hogy minden ember onzo es kepes artani neked... sajnos ez van. Regen en is azt hittem, hogy mindenki olyan jofiu, mint en. Sajnos sokan ki is hasznaltak, osszetort az emberisegbe vetett hitem. :'(
2023. okt. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Általában azért,mert velük is ugyanezt csinálták.Vagy eleve,születésüktől kezdve ilyenek.
2023. okt. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#6:

Nézd meg pl. a Budapestkörnyéke.hu face oldalán bármelyik nyilvános posztot, a kommentek döntő része egymásnak full ismeretlen emberek egymás folyamatos oltogatása és k*rvaanyázása. Szóval ez a "csak az" elég sok embert jelent ám.

2023. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!