Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félnek az emberek az...

Miért félnek az emberek az újságoktól?

Figyelt kérdés

Hostessként dolgozom egy ideje különböző promóciókon. Amikor valamit kóstolni kell, akkor érdekes módon mindenki erdeklodik, meg repetázni akar. Viszont most épp újságot osztok, amihez adok termék mintát is. Az emberek úgy néznek rám, mintha valami leprás lennék, pedig ugye nem csak az újságot adom magában.


Egyébként az újságokat és szórólapokat elavult marketingnek tartom, de nem értem konkrétan miért leülnek ki úgy az emberek, mintha nem tudom mit terjesztenék.



2023. okt. 14. 11:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
9: ezen nagyon jót nevettem 😂 és tényleg, ezt sokszor tapasztalom.
2023. okt. 14. 15:43
 12/15 anonim ***** válasza:
57%

Zabálni szívesen zabáltam kóstolókat, főleg, amíg kollégista voltam. De a legtöbb ember szerintem szeret zabálni.

Viszont ha valaki bármit a kezembe akar nyomni, az olyan meh. Általában - és lehet, hogy te csak odaadod azt, amit kell, és ennyi - ha elveszed a dolgot, akkor megállítanak, és beszélgetnek veled. Nekem 2000 ember folyik át a kezeim közt egy nap, ennyivel folytatok le rövid interakciót. Szerinted ezek után mennyi kedvem van még a hostess lánnyal beszélni, mikor csak be szeretnék menni a Rossmannba budipapírért? Zéró. És ezt kérlek, ne vedd magadra, de én is úgy kerülöm ki az ilyen helyzeteket, mint a véres rongyot, meg eleve be van dugva a fülem, meg napszemüveget hordok télen a plázában is, hogy kurvára ne szóljon hozzám senki, de a nagyon lelkesek még így is megtalálnak, nekem meg egyszerűen nincs erre már energiám, én ilyenkor szeretnék összegömbölyödni egy kis ember-labdába, és sírni.

2023. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem akarok szemetet hurcolni magammal.
2023. okt. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Jah meg amúgy vannak azok a tagok akik a kezedbe nyomnak valami papírt utána meg agresszívan üvöltenek hogy fizetni kell érte. Párszor belefutottam ebbe, azóta semmilyen papírt nem veszek el közterületen, nem hiányzik a balhé.
2023. okt. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbben tényleg csak felesleges szemétként tekintenek rá. Igazából én is így vagyok vele, mert ezek a dolgok nem is érdekelnek, útban is vannak, és az esetek többségében utána még szóval tartanak, ami egy jó kis 12 órázás után már nem mindig esik jól.

Annyiszor jártam úgy, hogy ez csak egyfajta csel volt, hogy a hostessekre figyeljek, akik utána lerázhatatlanul próbáltak rám sózni valamit. Vagy épp kiabáltak velem is, hogy azért ám fizetni kell, nem úgy megy az..

Ilyen negatív tapasztalatok után, ne haragudjatok, de nagy ívben kerülöm az újságosokat.

2023. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!