Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félnek az emberek az...

Miért félnek az emberek az újságoktól?

Figyelt kérdés

Hostessként dolgozom egy ideje különböző promóciókon. Amikor valamit kóstolni kell, akkor érdekes módon mindenki erdeklodik, meg repetázni akar. Viszont most épp újságot osztok, amihez adok termék mintát is. Az emberek úgy néznek rám, mintha valami leprás lennék, pedig ugye nem csak az újságot adom magában.


Egyébként az újságokat és szórólapokat elavult marketingnek tartom, de nem értem konkrétan miért leülnek ki úgy az emberek, mintha nem tudom mit terjesztenék.



2023. okt. 14. 11:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
* miért kerülnek ki úgy az emberek
2023. okt. 14. 11:02
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert szemét, és megtelik vele a kezed, zavaró.
2023. okt. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
így van, szemét gyártás, minek vegyem el, hogy dobjam a kukába.
2023. okt. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert az újság/szórólap szemét, amit senki nem olvas el, csak utána keresheti, hová lehet kidobni.


A kajapróba más téma, azt lenyeled és nincs vele a továbbiakban gond. (Habár én soha nem eszem ilyeneket, ha enni akkarok bemegyek egy étterembe, az ílyen kínálggatós cuccoknál nem lehet tudni, mennyire higiénikusak, mi van bennük, csak azért mert ingyen van, nem kell)

2023. okt. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem az újságoktól félnek, hanem ha megy felé valaki egy papírral, az valószínűleg valami sza*ra akar rábeszélni. Én is kerülöm az ilyeneket, nincs kedvem vitatkozni, meg magyarázkodni, legtöbbször nem is érek rá.
2023. okt. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ami érdekli az embereket, annak - az internet korában - egyszerűen utána járnak. Senkit nem érdekel, hogy ki, ill. mit osztogat közterületen.
2023. okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Kitana. ***** válasza:
100%
Felesleges szemét. Nem félek tőle, csak nem kell.
2023. okt. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem fél tőle, csak nem akarja elvenni. Mit csináljak mindenféle illatszert, meg kamu ékszert, meg hasonló szarokat reklámozó újságokkal, szórólapokkal? Nyilván ez nem a hostessek hibája, de az emberek nagy részét nem érdeklik azok, amiket osztogatnak.
2023. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Az újságot nem lehet ingyen zabálni.
2023. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem félnek, csak senki nem akar szemetet gyüjteni fölöslegesen.
2023. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!