Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet ez?

Hogyan lehet ez?

Figyelt kérdés
Társ keresés céljából leveleztem egy férfival és második esetben történt az, hogy egy "picsa" ír vissza "hagyd békén a páromat". Olvassák ezek egymás telefonját? Nem akarok többé ismerkedni. 31 évesen feladtam a család reményét. Ez kb 3. alkalommal fordult el. Ráírtam, írogatunk, egyszer csak visszaír egy picsa, hogy hagyjam a kanját békén, mert ő vele van. Elegem van. Tudom a magyarázatot a saját kérdésemre, de akkor is felháborító.
2023. okt. 15. 01:23
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Úgy, hogy foglalt pasikkal akadsz incselkedsz.
2023. okt. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kitana. ***** válasza:
95%
Gondolom igen, beleolvasnak, mert levágják otthon, hogy a pasijukkal valami nem stimmel, bár nem értem, miért neked irogatnak ilyen stílusban, már amennyiben arról van szó, hogy neked nem volt róluk tudomásod, hanem egyedülállóknak tűntek a férfiak. (A kérdésed stílusa alapján ez sem egyértelmű.)
2023. okt. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Úgy lehet, hogy a kalandvágyó hapsi felregisztrál társkerire, aztán lebukik a barátnő/feleség előtt, pl. profil nyitvamarad vagy bármi. A nő meg csekkolja a profilon keresztül: kivel van kapcsolatban a hapsi.

Lehet az is, hogy valaki ezt a gyerekes szórakozást találta ki magának: ráír ellenkező neműekre, majd 1-2-3 levélváltás után úgy tesz mintha legukott volna és így viselkedik, de ez - véleményem szerint - kevésbé valószínűsíthető.

2023. okt. 15. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerinteem:

Nagy g*a az a személy, aki belemegy ebbe, és nem közli előtte a másik féllel, hogy ő bizony foglalt. Azt is mutatja, hogy az ilyen hapssiknak a "párkapcsolatuk?" a híres mondás egy részével élve: "annyit is ér", és ezért kacsintgat kifelé.


Kérdező: annyit tudsz tenni, hogy megbizonyosodj, hogy niincs 3. fél a ringben, hogy keresztkérdések sokaságát teszed föl már a kezdetén a pasinak.

2023. okt. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A f@szikák félre akartak kefélni veled,csak hát neked ezt nem reklámozták.A barátnőik meg folyton résen vannak,ezért nem tudnak egy sms-t sem eltitkolni.Ez van,sajnos.
2023. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem olyan is lehetett közte,hogy egy pasi pár levél után rájött,hogy nem akar veled levelezni/tovább ismerkedni,és tettette, hogy ő egy csaj,a csaja,és lehet,hogy nincs is.
dec. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!