Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek elmenjek Azahriah...

Szerintetek elmenjek Azahriah koncertre, ha nem tetszenek a számai Spotify-n hallgatva?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm hívott el, hogy menjünk el a koncertre, ami a Puskásban lesz, mivel akkor még nem tudtam, hogy ki az az Azahriah csak annyit láttam, hogy első nap egyből teltház lett, illetve nagyon nagy a hype, úgy voltam vele, hogy ennyi ember nem tévedhet, mondtam, hogy persze elmegyek vele, vettünk kettő egymás melletti jegyet.


Hétvégén nagyon sokat vezettem, gondoltam akkor végig Azahriah számokat fogok hallgatni, hogy megtudjam, hogy mire vettem jegyet, és egyáltalán nem tetszik.


Nem azt mondom, hogy rossz, hanem nekem nem jön be.


Azon gondolkoztam, hogy lehet a koncerten majd a hangulat, meg, hogy élőben hallgatjuk, akkor majd tetszeni fog, plusz nem akarom, hogy az ismerősöm egyedül menjen, viszont Ő azt mondta, ha nem tetszik és meggondolom magam, akkor szóljak, mert egy ismerőse elmegy akkor helyettem.


Nem tudom mit csináljak, elmenjek, adjak az egésznek egy esélyt élőben is, vagy hagyjam ki?


2023. okt. 17. 14:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Én így hagynám. Sok olyan koncerten voltam barátokkal amik amúgy nem tetszettek, csak a buli miatt meg hogy ne menjenek egyedül. De ha most lenne helyetted más, akkor kihagynám, hadd menjen valaki aki tényleg szereti.
2023. okt. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Há te jó hülye vagy:D Gondolom a jegy sem volt olcsó.


Igen, én a helyedben átadnám a lehetőséget olyanoknak, akiket érdekel ez az egész.

2023. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
Ilyen szarra ingyen se megy el akinek egy kis esze van, nem hogy még fizessen érte. Azt a két órát senki se adja vissza amit elpazarolsz az életedből erre a szennyre. Attól mert valakinél jól fekszik ez a gyerek és rommá futtatják, attól még semmit nem ér. Menj el olyan koncertre aminek értelme is van, szerencsére vannak még normális koncertek is.
2023. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Add át a lehetőséget szerintem
2023. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire olvastam, akik meg szeretik órákat vártak a jegyre....szóval a helyedben nem mennék, ha nem tetszene. Mondjuk igent sem mondtam volna, ha nem ismerem, azért mert teltházas koncert lesz.
2023. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

3, ha már így ömlik a genny a szádból, igazán mondhattál volna párat aki szerinted igazán ér még valamit.

Nyilvánvalóan ugyanabból a generációból, nem a régiek közül.

2023. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha tud más ismerősével is menni, akkor én passzolnám neki a jegyemet.

Voltam már én is úgy koncerten, hogy nem szerettem az adott előadót, de elmentem, mert valaki társaságot akart magának, egyiket sem utáltam, fröccsel elment, volt, amelyiknél még értékeltem is, hogy milyen érdekes szövegeik vannak, meg mennyit beletesznek egy kisváros bornapjára szervezett fellépésre, amire alig ment sajnos valaki, mert épp esett. De nyilván metálosként nem fogom annyira élni a Krúbi-koncertet. Ahogy én is megértem, hogy a jazz-kedvelő páromnak miért nincs kedve Finnországba utazni velem rohadt drágán tematikus fesztiválra. Nálam a legtöbb ismerősömmel úgy van, hogy kísérem őket, ha nincs más az ismeretségi körükben, akit érdekelne is az adott koncert. Nekem nincs igényem erre, én jól elvagyok magamban is, de általában sikerül összehaverkodni olyanokkal, akik szintén egyedül mentek oda, mert kedvelik az előadót, aztán máris van társaságom az estére.

2023. okt. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki a Népstadira és add el a jegyet! Lesz rá jelentkező, mert aki nem kap, ott fog kajtatni!
2023. okt. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%
#3 (2023.10.17. 16:45) jelentve a válaszod trágárság miatt. Elég volt már mocskolódásod meg a habzó pofájú frusztráltságod minden egyes kérdés alatt, csak mert más többet elért önerőből 21 évesen, mint te. Senki sem futtatta, nem a NER gyereke, szidja is a kormányt, és mégis saját erejéből eljutott ide.
2023. okt. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem az a lényeg hogy honnan hová jutott, hanem hogy egy xar a zenéje akkor is, ha milliók szeretik.
2023. okt. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!