Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik koncertre mennétek el,...

Melyik koncertre mennétek el, Azahriah vagy Slipknot?

Figyelt kérdés

2022. aug. 14. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
egyikre sem, eladnám a Slipknot jegyem valakinek, és vagy eltenném a pénzt, vagy ha muszáj lenne jegyet venni belőle, olyan helyre költeném, amit szeretek :D
2022. aug. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És mit szeretsz?
2022. aug. 14. 20:38
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Slipknot. Azariára akkor mennék ha órabérbe fizetnének érte, és még a piámat is állják. Slipknotra akár egy minimális pénzt fizetnék is, de azt is inkább a töltésről hallgatnám, mondjuk a park vagy a track mellett.
2022. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én nagyon sok mindent köszönhetek a Slipknotnak. Még általános iskolás koromban ismertette meg velem egy 30 év körüli fickó, azóta hallgatom, és most vagyok 30. A dalszöveggel nagyon tudok azonosulni, hasonló dolgokon mentem át, mint Corey, szóval nem csak afféle divatból hallgatom, meg nem csak a Wait and Bleedet, mert kb. azt ismerik a legtöbben. Azahriah meg nyilván más kategória, más stílus, plusz ő még csak most kezdi bontogatni a szárnyait, 1 dal van, aminek dallama beleivódott a fejembe, az a Mind1 című dal. De amúgy ez a fajta mumblerap nem jön be nekem, alapból nem értem sok dalánál a szöveget, ez köszönhető magának a stílusnak, ahogyan énekli, vagy mondja. De majd kiforr ez, már most sokan szeretik, nem kis dolog önálló koncertet adni a Szigeten azért.
2022. aug. 14. 21:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindkettoerr eladnam a lelkem
2022. aug. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Azaria fos, slipknot meg már csak kínos.
2022. aug. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#2

én voltam az első válaszoló, mondjuk egy Defqon.1 fesztiválra szívesen kilátogatnék egyszer :D

2022. aug. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

#6

Így igaz. 🤣🤣

2022. szept. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább skilpnot..... 🤮
2022. okt. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
csak a Slipknot
2022. nov. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!