Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alváshoz mi a legjobb hang...

Alváshoz mi a legjobb hang tompító? Fültok vagy Füldugó? Mennyiért éri meg? Mik a jobb márkák?

Figyelt kérdés
2023. okt. 18. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Hát, baromi kényelmetlen úgy aludni. Hacsak nem háton fekszel.
2023. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

3M narancssárga füldugó


kb 200 forint egy pár belőle


Én jól tudok vele aludni komolyabb zajszennyezés estén is

2023. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A teljes fület befedő hallásvédő kényelmesebb, és a hatásfoka is jobb mint a füldugóé, de abban meg csak háton lehet aludni. Ha csak nem talál ki magának valaki egy speciális párnát, amibe beletud süllyedni a fültok.
2023. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legerősebb tipus a Peltor X5A. Persze ez a legnagyobb és legdrágább is, kb 20 ezer. Viszont az ütvefurót is lehalkitja annyira, hogy el lehet aludni.
2023. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aha, hát inkább arra kéne hogy ha a szomszéd felettünk 3-kor átrendezi a házat és zuhog kopog, zörög azt ne halljam és nekem nincs bajom a fültokkal mert most is abban alszom mivel nem olyan vastag és aránylag jól lehet vele oldalvást feüdni.
2023. okt. 19. 20:24
 6/7 anonim válasza:

Én is egy ilyen gyökér szomszédom miatt nem tudok nyugodtan aludni.

Követem, hátha lesz egy jól bevált füldugó

2023. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
aha, oké hát a lényeg hogy nem tudom van-e ilyen de inkább olyan kéne ami jobban tompítja a hirtelen hangokat pl. koppanás, zörgés,...
2023. okt. 30. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!