Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kínában miért legális a...

Kínában miért legális a kannibalizmus?

Figyelt kérdés
Olvastam egy olyan posztot volt vagy van egy étterem ahol meghalt magzatot vagy abortusz után át eset csecsemőt megehetsz. Azért durva nem?
2023. okt. 19. 07:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Ha épp nem találsz levadászható kóbor macskát, akkor megehesd a szomszédot.
2023. okt. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te minden hülyeséget elhiszel????
2023. okt. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát azt nem feltétlenül hiszem el de sose lehet tudni.
2023. okt. 19. 08:32
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Nem tartom kizártnak. Már az ókorban annyian voltak, mint a rosszseb. Ott évezredes hagyománya van a bármievésnek.
2023. okt. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom pont hogy még szigorúbban tilos mint idehaza, pl játékfilmben se lehet mutatni (megjátszott) kannibalizmust..
2023. okt. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De te miért hiszel el minden hülye posztot? Egy kínai művész csinált egy polgárpukkasztó hoax posztot, amit mindenki továbbküldött. Ugyan úgy az üvegben nevelt bonsai macskák sem léteztek. És nem ,az a sztori sem igaz, hogy egy kínai pasas beperelte a feleségét, mert az széppé volt plasztikázva és csúnya gyerekeik lettek, ez konkrétan egy photoshop kép ami egy kínai plasztikai sebészeti klinika reklámja volt.
2023. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Roppanós Virsli69 válasza:
55%
Mert qrva sokan vannak és egyszerre nem tudnak bevásárolni :)
2023. okt. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
És akkor még a babaolaj-készítésről még szó se esett!
2023. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Olvastam egy posztot. Hiteles mindig.
2023. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Shaddark ***** válasza:
70%

Baromság.

Kína olyan mint régen a Szovjetúnió volt, mindenféle népek lakják. van amelyeknél európai szemmel tényleg fura szokások voltak, amiknek az oka főként az, hogy vagy esznek bogarat meg minden mást, vagy éhen halnak. Tálékonyak voltak, megoldották. De manapság már nem dívik, ők már nem eszik. A bolond turistáknak csinálnak csak ilyen kajákat.

Azt mondjuk simán elhiszem hogy beadták valamelyik sötét usa gyökérnek a majomra hogy emberhús, mert többet fizetett így az idióta...

2023. okt. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!