Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 67 éves férfinak nyugdíj...

67 éves férfinak nyugdíj kiegészítésként milyen munkalehetőségek lennének a következő képességekkel?

Figyelt kérdés

Türelmes, kedves, kompromisszumkész, jó a humora (amiből következik, hogy vidám természetű,) jól játszik hangszeren (szintetizátor)?


Ja, és persze nagyon megbízható. Szinte rögtön ott terem, ahol nagyobb szükség van rá.



2023. okt. 21. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a munkakör amiben dolgozott eddig. Vagy ahhoz hasonló. Csak sokkal kevesebbet.

Vagy portáskodás.

2023. okt. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán elmegy lagzikba szintizni.
2023. okt. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mezőgazdasági végzettségű (zöldségtermesztés,) volt az eredeti foglalkozása. A portaszolgálatra már én is gondoltam.


Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még ötletek.

2023. okt. 21. 12:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Ami nem megerőltető és közben emberekkel beszélgethet, hogy ne legyen maga. Pl. eladó kertészeti szaküzletben, gazdaboltban.
2023. okt. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha fizikailag bírja a kinti munkát és van kocsija, beruházhat egy komolyabb fűkaszába, aztán vállalhat fűnyírást, bozótirtást a lakóhelye környékén magánházaknál, hétvégi telkeken.
2023. okt. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ilyen péntek és szombat esti éttermi zenész képe ugrott be nekem is. Szintetizátor pipa, jó szociális skillek és vidámság pipa, megbízhatóság és terhelhetőség hogy bármikor tud jönni beugrani segíteni pipa.

Nem tudom ez létező dolog-e, ezer éve nem voltam ilyen fajta étteremben. De egy évtizede még simán voltak hasonlók, és ilyesmit ajánlanék a leírt dolgok alapján.

2023. okt. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szintetizátor oktatás.
2023. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tényleg nagyon jó ötletek születtek. (A szintetizátor kezelését úgy tudom, hogy ingyen csinálja.


Fel fogom hívni a figyelmét, hogy legyen elelmesebb egy kicsit.


Köszönöm szépen!😀

2023. okt. 21. 21:29
 9/9 A kérdező kommentje:

Na, pont ramcsorgott, abban a pillanatban, ahogy befejeztem ezeket a sorokat az előbb.


Amit ide leírtam, azt tökéletesen elfelejtettem tanácsolni neku, pedig elég hosszasan beszéltünk.


De viszonylag sűrűn tartjuk a kapcsolatot, és talán emailben célszerűbb, ha említést teszek ezekről a visszajelzésekrol.

2023. okt. 21. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!