Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy csaj képét szinte csak...

Egy csaj képét szinte csak csajok likolják, akkor ő valószínűleg leszbikus?

Figyelt kérdés
2023. okt. 22. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
nem
2023. okt. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Vagy nem törődik a pasikkal. Én 23 f vagyok és nem volt csajom, más köt le még, össze akarom szedni magam.
2023. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

#2 mondjuk az komoly, hogy 23 évesen még nem volt csajod, mert te 'össze akarod szedni magad'! Annyira kúl.


nem.

2023. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Éretlen vagyok sajnos, ez van. Volt hogy lehetett volna de nem vettem a lapot stb.
2023. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Illetve nekem nem feltétel, nyílván akarom előbb utóbb, de nem vagyok az a tipus aki sír otthon hogy jajj a gonosz lányok. Ha összejön össze, ha nem akkor bár rossz de elvagyok a többi dolgommal amivel előrébb, feljebb jutok.
2023. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%

nekem se volt még barátnőm, lányok írhattok

20F

2023. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ezt milyen logikával hoztad össze?
2023. okt. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem van néhány, olyan lány/nő az ismerőseim között FB-n, akiknek a képeit csak lányok/nők like-olják. Mindegyik ostoba vagy idegesítő "nőszemély", akiktől a pasik nagy ívben menekülnek (még haverként, kollégaként is). Ez az én megfigyelésem.
2023. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xp ali ***** válasza:
Nem. Csak ők simogatják egymás egóját. Meg sokszor a rokonok nyalják körbe őket. Én pl. sose lájkolok csaj fotókat, pl. mert az asszony kinyírna. Ettől még meg hát. Sőt, az exeim képeit sem lájkolom még akkor sem, ha egyébként jóban vagyok velük.
dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!