Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan válnak emberek alkoholi...

Hogyan válnak emberek alkoholistává?(El kell adni az ingatlant, válás, munkaniélküliség)

Figyelt kérdés

31 éves vagyok, szeretem a jó italokat, söröket, vörösbort egy jobb hús után, viszont sok év távlatából sem értem miként csúszik le valaki annyira.

Sokszor nem is vágyok egy sör után olyan fáradt vagyok munka után, amikor tényleg ráérek, elintéztem mindent magam körül, és már nem kell autóba ülni

akkor iszok pár sört, bort. Szerintem ez az elfogadható, már amennyire ma beszélhetünk a tiszta életről...


2023. okt. 22. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Nagyapám több liter bort ivott meg minden egyes áldott nap. Nem értem,hogy maradt életben 90 éves koráig. Nekem már az alkohol szaga is marja a torkom. Ha minden nap meg kéne innom egy litert,kirohadnának a beleim.
2023. okt. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egy normálisabb üveg bort, észre sem venni tartalmas étel mellett.

Végeztem összehasonlítást, nagyjából azonos étel kíséretében, és 6-7 doboz 5%os sört jobban éreztem, mint 1 üveg 7,5dl bort.

2023. okt. 23. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!