Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintem ez nem igaz kőszívű...

Szerintem ez nem igaz kőszívű a cikk írója a szeretet hiányos embert esetleg gyereket tüntetik úgy fel mintha rossz lenne gonosz ez nem igaz mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2023. okt. 22. 21:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

2/9 Birtokolni akar

Birtokolni akar


Nem elég, ha együtt töltitek az egész hétvégét, neked mindig ott kell lenned mellette, amikor szüksége van rád, hiszen őt senki nem szereti rajtad kívül, és rögtön bűntudatot kelt benned, ha még te is „képes vagy elhanyagolni”. Sokszor követelőző és nem szereti, ha másokkal is foglalkozol rajta kívül, mivel úgy érzi, ő érdemli a legtöbb figyelmet.

2023. okt. 22. 21:41
 2/12 A kérdező kommentje:

5/9 Minden róla szól

Minden róla szól

Néha meghallgatja a másik fél véleményét, mert tudja, hogy egy kisebb csontot nekik is dobnia kell, de azért nem erőlteti meg magát. Mindig, minden róla szól. Ha már volt dolgod ilyen emberrel, akkor tudod, hogy miről beszélünk. Igazán soha nem érdeklődött felőled és amikor azt hitted, hogy igen, az is csak a színjáték része volt, mert belül csak önmagával volt elfoglalva.

2023. okt. 22. 21:43
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom milyen cikk ez, de szeretni is meg kell tanulni. Ha úgy nőttél fel, hogy alig kaptál szeretetet akkor nem tudod, hogy kell alapvetően normálisan és egészséges módon szeretni. Az ilyen embereknél általában van az, hogy megfojtanak és valóban birtokolni akarnak. Szomorú, de van benne igazság. Nyilván nem minden esetben, de sokban igen.
2023. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bien.hu írta ez éven
2023. okt. 22. 21:50
 5/12 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni hogy a barátom mármint nem a párom annak van egy lány testvére 6 éves úgy veszem észre hogy elégé az mazt hiszi nem szereti őt de nem úgy vettem észre hogy manipulálná vagy ilyesmi
2023. okt. 22. 21:57
 6/12 A kérdező kommentje:
bocsánat a helyesírái hibám miatt
2023. okt. 22. 21:58
 7/12 A kérdező kommentje:
25N
2023. okt. 22. 21:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha belinkelnéd a cikket amiről beszélsz?
2023. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
2023. okt. 22. 22:16
 10/12 anonim ***** válasza:

Amiket bemásoltál, azok igazak lehetnek pl. a nárcisztikus emberekre is.

Ennek a legjellemzőbb vonása a szinte túlzottnak tűnő magabiztosság, miközben ténylegesen önbizalomhiánya van, amit kompenzálni próbál ezzel, tehát vélhetően szeretethiányos is valóban, ebben igazad lehet.

Gondolom a sötét triád (pszichopátia, a machiavellizmus és a narcizmus) többi tagjára is jellemző ez a viselkedés, mármint amiket idéztél.

Azonban ezek személyiségzavarok, így szerintem idősebb korban, leginkább már felnőttként lehet ezeket biztosan megállapítani, tehát egy hat éves gyerek viselkedésébe nem látnék bele felnőtt emberekről szóló cikkben írtakat (hisz ahogy a gyerekek tudnak autizmusra utaló jegyeket mutatni valós betegség nélkül, úgy személyiségzavarosnak is tűnhetnek, amit azonban akár ki is nőhetnek, és egészséges felnőtté válhatnak).

2023. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!