Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eszrevettétek hogy akik...

Eszrevettétek hogy akik abortuszt csináltak mennyire megváltoztak, mennyire lelkiismeret sokszor szeretet nelkűl valók lettek? Vagyis MEGVALTOZTAK.. ?

Figyelt kérdés
Nem egy ilyet hallottam. Sajnos. Ti hogy látjátok ezt?

2021. máj. 5. 16:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
24%

Ez gyakori esett a lelki ismeret furdalás. Sajnálom azokat a kiváló elméket művészeket Tudósokat akik ennek a beavatkozásnak az áldozatai.

Szerintem az emberi élet védelme nagyon fontos.

További szép napot.

2021. máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem ismerek ilyen esetet és még csak nem is hallottam ilyensmiről.
2021. máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem az abortusztól van, ha éppen van, hanem attól a lelkiismereti tehertől, amit a környezete tesz rá az illetőre az önmagában is lelkileg megterhelő beavatkozás mellé.
2021. máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%

Nagy orvos lehetsz, ha egy egyszeru magyar szot (hajtanak) sem tudsz leirni. Biologiabol pedig bizonyara megtanitjak az orvosin, hogy abortusz alkalmaval egy sejtcsomot tavolitanak el, nem egy egesz gyereket. Eleg nagy kulonbseg :)


Kerdesre valaszolva: nem, ilyen esetet nem is ismerek.

2021. máj. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
Orvos, ötöske, 17.11? A legjobb esetben is betegtoligáló vagy kazánfűtő, ha tényleg kórházban dolgozol. Te azt hiszed, hogy a papír mindent elbír. Nem, ötöske, a "halytanak"-ot és az "allat'-ot még az anonimitás virtuális papírja sem bírja el. Nagyon akart a szarka, de nem bírja (pontos j-vel ám!) a farka!
2021. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
19%
A sejtcsómó szisztematikusan van felépítve. 10 héttől érez fájdalmat. Mondom írj rám és megnézük kinek van igaza.
2021. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
19%
Akarjátok be küldöm a diplomám. Gondolom ti nem tudjátok. :(
2021. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyik rokonomnak az életét mentette meg az abortusz, pedig tervezett baba volt, csak belehalt volna a terhességbe... Nem ismertem az abortusz előtt, de az egyik legjobb ember volt, akit valaha ismertem.
2021. máj. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Alig várjuk, 5-8-as, küldjed! Majd a "beküldöm"-öt azért egybe írd a kísérő szövegben!
2021. máj. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
11%
Jó el is küldtem
2021. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!