Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megkérhetem erre a csomagfutárt?

Megkérhetem erre a csomagfutárt?

Figyelt kérdés

November 7én jönni fog a délelőtti órákban egy csomagom és nem leszek otthon. Nem tudok szabit se kérni. Viszont november 10én már otthon vagyok.

Szóval november 7én reggel felhívhatom, hogy november 10én hozza házhoz a csomagomat?


2023. okt. 26. 09:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Az egy dolog, hogy véleltenül sem írod, melyik szolgáltatóról van szó, de miért nem szólsz már most nekik, ha náluk a csomag?
2023. okt. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ez egy könyv, november 6án jelenik meg és 7én fogják kiszállítani.
2023. okt. 26. 09:44
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Ember, a szolgáltatót kérdezték, nem azt, hogy mi van a csomagodban.
2023. okt. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%

Az még mindig nem derült ki, melyik szolgáltató végzi a házhozszállítást, de megrendelésnél lehetett volna jelezni, hogy hozzák később.

De még utólag ezt meg lehet tenni. Ennyi információ alapján többet nem lehet javasolni.

2023. okt. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
15%

Nem kérheted meg, ez nem így működik.

A miértjét nem írom le, mert nincs annyi időm.

2023. okt. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Most hívd fel, ne 7-én reggel, mert addigra mar felveszi a csomagokat és megtervezi az útvonalakat stb., és emiatt jobb előre tudnia, hogy az a csomag később megy.


Több futárszolgálatnál, pl. DPD-nél tudod magad is módosítani a dátumot egy online felületen. Lehet hogy ennél a futarszolgalatnál is van ilyen.


Amúgy legegyszerűbb egy könyvet csomagautomatába kérni, bármikor átveheted.

2023. okt. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ügyfélszolgálatot hívd fel, lehet hogy ott el tudják intézni akkor is ha amúgy nincs erre lehetőség.

De minimum segítenek hogy mit csinálj. Van ahol többször próbálják kivinni pl.

2023. okt. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy módosítsd a címet olyan helyre ahol vagy pl én a munkahelyemen is át tudom venni vagy kérj meg egy rokont ismerőst.
2023. okt. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
GLS futár fogja hozni és írtam a könykiadónak. A GLSnél még nincs a csomagom.
2023. okt. 26. 10:08
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Én se értem, miért nem csomagautomatába kéred. Onnan késő este is ki tudod venni, munka után.

Házhoz kérni a nyugdíjasnak érdemes, aki egész nap csak otthon ül és esemény neki, ha valaki becsönget hozzá.

2023. okt. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!