Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csomag futár szeretnék lenni...

Csomag futár szeretnék lenni és van néhány kérdésem. Hány órától hány óráig dolgoztok? Átlagba mennyi címetek van? Átlagba mennyi városba kell mennetek egy nap? Egy nap kb mennyi a “negatív” ember? Vannak szünetek? Mennyire fárasztó?

Figyelt kérdés

Légy szíves olyan válaszoljon akinek van / volt ilyen tapasztalata.

Hogyha kiegészítenéd még valamivel, akkor csak nyugodtan.



2022. jan. 3. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1 városrészbe, Buda 12. kerület.

Egy nap 80-90 cím.

Korán kezdek, 5-kor a depóban, kiválogatom az aznapi címeket, így napi 10-12 órat dolgozok.

Hivatalosan vannak szünetek, de ha emberi időben akarok hazaérni, akkor inkább nem tartok.

Pörgős a meló, fárasztó és igen, elég sok a bunkó, türelmetlen ember. Aki nem tudja elengedni őket el se kezdje ezt a dolgot.

2022. jan. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azzal segítenék bár én nekem nincs ilyen tapasztalatom, de látom közvetetten, hogy azért ez nem könnyű munka, és van ahol gyakrabban, van ahol évente, vagy x évente lecserélődnek a futárok. Van olyan futárcég ahol időre viszik a csomagot, én is láttam, hogy még mennyien vannak előttem a csomagkövetőbe, ezt egy futár cégnél láttam a csomagkövetőbe, a többinél nem tudom, de ez vidék, nem Budapest. Szóval nem csak amiatt stresszelnek a futárok,hanem az idő miatt is.
2022. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Napi 80-90 cim azt a kva.. az embertelenul sok :((
2022. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3, igen, nagy a lemorzsolódás nálunk. De persze ez nem jelenti azt, hogy mindenhol így működik.
2022. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyilkos meló, gls futár vagyok.Egész nap hajtás, 5.45 indul a szortírozás, egész nap nyaggatnak smsben az ügyfelek ki mikor lesz otthon, nehéz dobozok emeletre fel stb.16kor csomagfelvétek napi 10-11 óra meló.Agyilag és idegileg fizikailag is kurvára gyilkos munka. De a havi 500-550 ezer eléggé motivál.

Ha kemény gyerek vagy itt a helyed köztünk!

Üdv gls futár 26F

2022. jan. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, a fizum jattal ennyi ez lemaradt.

250ezer fizu+250,300 ezer jatt.

2022. jan. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!