Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen emberi tulajdonságok a...

Milyen emberi tulajdonságok a gyengéitek (pozitív értelemben)?

Figyelt kérdés
Nemtől függetlenül, mik azok az akár külső, akár belső tulajdonságok, amik számotokra mindennél többet érnek. Jó lenne egy közös gondolkodást elindítani e téren és kicsit továbblátni a cici, popsi, magasság vonalon, ez is ihlette a kérdést.

2023. okt. 26. 22:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon tetszeni szokott például, ha valaki egyenes jellem és meri vállalni a véleményét, nem hazudozik össze vissza és van benne jóság, kedvesség és törődni akarás.
2023. okt. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanazok, mint az egyesnek.

Nekem egyebkent ez kepes felulirni, ha a kulso kevesbe vonzo.

Tisztara bele tudok szeretni vkibe, ha szep a lelke. Ha felemeli az elesetteket, mindenkihez van egy kedves szava. Torodo, gondoskodo.

Nyitott, a szo klasszikus ertelmeben vett liberalis gondolkodas.

Vonzo szamomra a jatekossag, a humor, tobbek kozt.

2023. okt. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Ezek jó válaszok csak sajnos az ilyet a többség lenézi, vagy lúzernek gondolja. Legyen véleménye és álljon ki mellette de legyen figyelmes és vonzó is, ez szerintem totál képmutatás, bár volt szerencsém ilyenekkel, nem tudtam eldönteni most a kedves énjét szeressem vagy az eröltetett igazmondó stílusát....
2023. okt. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#3 azt hogy kell elképzelni?:D
2023. okt. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ész (nem az erőltetett okoskodás!) és a humor a gyengém, meg ha egy pasi szereti az állatokat, törödik a környezettel.
2023. okt. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
Tudod az a fajta akinek van egyéni stílusa magabiztos pedig külsőre annyira nem látszik látszatja, éééés nagy szájat tud nyitni feléd, bár nem párkapcsolatban tapasztaltam meg (szerencsére) csak barátnői viszonyban. De az én szemembe aki ilyen kettőset játszik a két végletet az valami ilyesmi lehet. De ez csak az én véleményem, de az biztos hogy a túl kedveseket vagy figyelmeseket akik csak egy színvonalat követnek, nincs önbizalmuk mert ezek az a kategória is mint jó magam, azokat lenézik és elnyomják. Utána meg hirtelen mindenki arra vágyik, mert a nagy száj általában üres tekintetet is visz. De inkább a szép test mint a belső, sokszor az ember csak álltatja magát, én nem, a belső a fontos pedig miközben bólogatsz te is ugyanúgy megnézel másokat.
2023. okt. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha a nőnek domináns a stílusa, szeret élni, érdekes a hangja, a szeme színes, szép a lába.
2023. okt. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki kitunik a tomegbol. Inkabb alter, rocker, raszta, raves csajok.
2023. okt. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ha valakinek jó a humora, nem sértődik meg mindenen. Okos, értelmes, közvetlen és könnyű vele beszélgetni.
2023. okt. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az udvariasság, figyelmesség, műveltség, olvasottság, érdeklődés, kedvesség levesz a lábamról.
2023. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!