Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én nem akarok mindig ezzel...

Én nem akarok mindig ezzel evvel jönni de ilyen beteg sérült emberként még mi jót várjak magamtól?!

Figyelt kérdés

Érzem magamban egyre jobban jajj de sajnálom és szomorú, hogy pont én amivel már kis gyermekkoromban szembesültem be lettem skatulyázva a hülye ügye fogyott nyomorék csicska csíra nulla emberi kategóriába!!!

Nagyon érzem magamban ezt, hogy egy semmire kellő nulla voltam világ életemben most ezért minek éltem és éljek még tovább!?

Most is az vagyok egy senki rosszul esik ezt kimondani magamról de ez van ez az igazság!!!

Bocsánat elnézést ne haragudjanak hogy mindig fárasztom önöket magammal magam miatt.



2023. okt. 18. 01:35
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

És még mindig ragaszkodom ragaszkodok tűzzel vassal az emberi életemhez.

Már réges régen nagyon régóta nem lenne helyem itt ebben az egy életben a többi ember között vagy közt

2023. okt. 18. 01:36
 2/15 A kérdező kommentje:

Csak anyukámnak és apukámnak köszönhetem hogy még élek már jó tíz éve kirakhattak,kitehettek volna az utcára engemet engem meghalni!!!

Nem merek öngyilkosnak lenni kiugrani a kis szoba ablakából mondjuk például példának okáért.

De akkor minek éltem eddig azt sem tudom és minek születtem meg keresem kutatom a válaszokat!!??

2023. okt. 18. 01:39
 3/15 anonim ***** válasza:
14%
Üdv a klubban. Én is pont így vagyok ezzel. Nincs értelme az egésznek.
2023. okt. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Saját magadnak generálod a problémákat. Fontos ember vagy a szüleidnek, de azért annyira nem vagy fontos 8 milliárd ember közül, hogy mindenki rád figyeljen. Mi lenne, ha nem akarnál mindenáron a többi emberre hasonlítani és megtalálnád magadban a jót? Mindenkinek van jó jellemvonása és rossz is. Neked is. Mindenkinek. Nem vagy extrább mint én, vagy a többi nyomorék, vagy nem nyomorék ember. Annyira nem vagy különleges, mint hiszed.
2023. okt. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
😖😣😟😞
2023. okt. 18. 01:55
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem akarom ezt csinálni már tovább évtizedek óta itt sínlődök.

Ilyennek kitenni egy embert a magam fajta embereket bűnhődés büntetés volt az egész életem!!!

Valahogyan jobb lenne elkárhozni elbúcsúzni csak minél hamarabb és hirtelen érjen fájdalommentesen a halál csak nagyon gyorsan.

Én nem akarok senki terhére sem lenni mit bánom én csak hadd menjek szabadulni akarok és szeretnék el menni az életből!!!

2023. okt. 18. 01:58
 7/15 A kérdező kommentje:
Olyannak kitenni hogy nem valóak a magam fajta emberek az életre és akkor itt megalázottak legyenek megszégyenüljenek ez nem igazságos és korrekt remélem ebben egyetértünk!?
2023. okt. 18. 02:00
 8/15 A kérdező kommentje:
Egy a véleményük!?
2023. okt. 18. 02:00
 9/15 anonim ***** válasza:
17%

6


"Valahogyan jobb lenne elkárhozni elbúcsúzni csak minél hamarabb és hirtelen érjen fájdalommentesen a halál csak nagyon gyorsan."


Elkeserítelek még jobban, de ez nem fog sikerülni, ennek olyan 0 - 1% között az esélye.

Túl sokat elmélkedsz amit nem lenne szabad. Kösd le magad azzal ami érdekel.

Szüleiden kívül nem látogat senki? Rokonok, barátok?

Túlságosan egyedül vagy.

Megkérdezhetem hogy milyen betegséged van?

Írhatod privátban is, ha úgy gondolod.

2023. okt. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
"Én nem akarok senki terhére sem lenni" Mégis itt hisztizel, és az teher. Rendezd a gondolataidat és biztos vagyok benne, hogy később magad is nevetségesnek fogod találni ezt a vergődést, amit itt leműveltél.
2023. okt. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!