Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha megyek új társaságba, és...

Ha megyek új társaságba, és nincs senki akivel tudom jót beszélgetni akkor túlságosan erősen rámzúdul a magány érzés, mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban volt részem enyhe kiközösítézésben, amikor is nem illeszkedtem be, nem éreztem jól magam..szekálás talán nem volt, mert gyúrós voltam és akkor abba hagyták.. de belül nem gyógyultam meg


Mit lehet ezzel csinálni, már voltam 4 pszichológusnál, de mindig visszatér ez az érzés


Erős bizalmatlansági problémáim vannak


30F


2023. okt. 27. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt nem irod, hany alkalommal voltal, csak, h negynel. Az ilyen dolgokat hosszabb ido feldolgozni, athuzalozni az agyat.

Valaszd ki a legszimpatikusabbat, beszeld meg vele celiranyosan, h ez es ez a problemad, segitsen. Egy tobbalkalmas terapiaval sztem ez siman orvosolhato.

2023. okt. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

mind a négynél, voltam 4-5 alkalmat

Az utóbbi csak azért mondta le mert ő nem tudott tovább vállalni, de talán vele volt a legjobb a kémia

2023. okt. 27. 09:34
 3/4 anonim ***** válasza:

A "maradekbol" esetleg valaki? Vagy vki uj?

Nyilvan nem foglalkoztatok ezzel eleget, s igy nem tudod egyedul sem folytatni a munkat.

Amugy ha ugy erzed segit, szivesen beszelgetek, irhatsz, de nincs relevans szemelyes tapasztalatom.

2023. okt. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
írtam
2023. okt. 27. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!