Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Egyre jobban...

Mit tegyek? Egyre jobban bezárkózom és nem tudom, hogy miért. A barátaim próbálkoznak, "beszélgetnek" velem (vagyis mesélnek és én hallgatom). (!? )

Figyelt kérdés
...meg hivnak ide-oda, de ha kérdeznek valamit, akár ők, akár más diákok, akkor leblokkolok. Felek, hogy ha nem adok "helyes" választ (tudom, hogy hülyeség) akkor már az első szo utan nem kedvelnek és kizárnak. Ha pedig hívnak valahova, akkor folyton valami kiskaput keresek, hogy ne kelljen mennem. Nincs túl sok önbizalmam az biztos, így valószínűleg látszódik rajtam. De nem értem, hogy miért érzem magam egyre maganyosabbnak, mikor sokan vannak akik körülöttem állnak.

#magány #önbizalomhiány #bezárkózottsag
2014. szept. 2. 20:25
 1/5 A kérdező kommentje:
18L
2014. szept. 2. 20:27
 2/5 anonim ***** válasza:

"Felek, hogy ha nem adok "helyes" választ (tudom, hogy hülyeség) akkor már az első szo utan nem kedvelnek és kizárnak."


Itt le is írtad a problémádat.

Ne akarj másnak megfelelni, légy önmagad. Nincs olyan ember aki mindenkivel jóban van és olyan sincs hogy valakit mindenki szeressen nehéz is lenne mivel jó pár milliárdan vagyunk...Egyébként meg, mert valakivel nem egyezik a véleményed még lehettek jóban.


22/F

2014. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de nem tudom önmagamat adni.
2014. szept. 2. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:

De miért nem tudod? Így csak áll barátokat szerzel vagy még azokat se.

Mi a problémád magaddal? Először ezt próbáld meg tisztázni magadban utána szép lassan győzd le ezt magadban :)

2014. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én magam vagyok a baj, hogy ahelyett, hogy normális barátokat szereznék, inkább másképp viselkedek, Nehogy kozelkeruljenek hozzám és aztán egyik napról a másikra lelepjenek. (gondolom először meg kéne tanulni bízni a barátokban, emberekben:/) Próbálkozom és minél többet leszek Velük! :)
2014. szept. 3. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!