Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Befostam hazafele, nagyon gáz?

Befostam hazafele, nagyon gáz?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok. Sosem fordult elő korábban ilyesmi. Hazafele jövet éreztem, hogy elkapott a fosás. Sietni kezdtem, egyszer meg sikerült “elfojtani”. Már itthon voltam a liftben amikor újra hirtelen ram tört és kb egyből be is fostam. Ez kb 3 oraja történt, azóta sem voltam wcn, nem faj semmi. Nem ettem semmi olyat. Korábban sose fordult elő ez. Nagyon gáznak érzem. Mással us történt már ilyen? Mi lehet az oka?
2023. okt. 27. 20:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem azt miért nem érzed nagyobb gáznak, hogy ország-világ elé kiírod...
2023. okt. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ez egy anonim oldal. Pusztán érdekel, hogy ez mi a szar volt.. szó szerint
2023. okt. 27. 20:56
 3/20 anonim válasza:
29%
Már idős vagy, ebben a korban meg már nem olyan jók az izmok
2023. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Az hogy betegseg van a hatterben. Nem, nyilvan normalis, mindenkinek megesik hogy higabb a szar vagy akarmi, ha nem folytonos akkor nem kell orvos, ha napi szinten jelen van akkor erdemes elgondolkozni, de meg mindig nem ertem minek kellett kiirni hogy befostal? 😂 1-es jol mondja.
2023. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Liszterzekenyseg tipikus tunete!
2023. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
Jól tetted,igazán vagány tett
2023. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

Egyszer-egyszer előfordulhat mással is, csak nem szoktunk beszélni róla. Irritábilis bél szindrómád nincsen? Vagy valami érzékenység (laktóz-, glutén-, valamilyen fehérje)? Ilyesmi kialakulhat idősebb korban is.

Amúgy érdemes a gátizmokat edzeni, hogy jobban tartsanak. Igen, egy férfinek is.

2023. okt. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer, nagyon gáz volt, romlott majonézt ettem.
2023. okt. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Tudtommal nincs semmi allergia. És nem is ettem különösebben semmit. Plsuz azóta se megy a hasam meg semmi. Fura..
2023. okt. 27. 21:37
 10/20 anonim ***** válasza:
38%

"ebben a korban meg már nem olyan jók az izmok"

Foleg ha meg tagitgatod is. :)

2023. okt. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!