Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Történt már veled nyilvános...

Történt már veled nyilvános helyen, hogy rádjött a hasmenés, és beszartál, vagy befostál ? Csokis lett a gatyesz? Vagy kakálás közben elfogyott a wc-papír ?

Figyelt kérdés

#hasmenés #bűz #Csokis gatya
2020. dec. 7. 23:27
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Feltűnt a többi embernek ?
2020. dec. 7. 23:28
 2/27 A kérdező kommentje:
Pl templomban, a buszon, pláza, ilyesmi helyeken.
2020. dec. 7. 23:29
 3/27 anonim ***** válasza:
66%
Csak kíváncsiságból...ezt miért kérdezed?
2020. dec. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Miért ne? xD Hadd szabadjon érdeklődnöm, ha meg nem érdekel minek nyitottad meg a kérdést? Amúgy unatkozom és azért. Érintettek írjanak !
2020. dec. 7. 23:36
 5/27 A kérdező kommentje:
Hidd el 3-as rengeteg ilyen kérdés van itt a Gyakorin, attól hogy te nem látod.
2020. dec. 7. 23:37
 6/27 A kérdező kommentje:
Ha most Puzsér itt lenne azt mondaná : MI EZ A PUSZTÍTÓ ALPÁRISÁG ?!?!!!?
2020. dec. 7. 23:41
 7/27 anonim ***** válasza:
66%
Nagy befosás nem, de olyan már volt, hogy "kicsúszott a nyele" :D
2020. dec. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%

3-as vagyok.

Még alsós voltam amikor elmentem egy táborba egy hétre. Mindenki több évvel nagyobb volt nálom. A lényeg, hogy csak én voltam annál a helyiségnél ahol aludtunk mivel mosdóba kellett mennem. Bementem és csak egy pár másodpercel hamarabb jött ki. Hasmenesem volt. Na basszus...ott azért nagyon elkezdtem pánikolni. Kimostam ott a zuhanynál a gatyámat. A mosdóba bezárkózva voltam, persze semmi váltó gatyával...hirtelen szinte már sírva kiszaladtam a mosdóból oda az én ágyamhoz és átöltöztem. Szerencsére senki nem volt ott.


"ha meg nem érdekel minek nyitottad meg " csak kíváncsi voltam minek tetted fel a kérdést.

2020. dec. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
És ha valaki mondjuk hivatalos helyen szarja össze magát és nincs váltóruhája ? Akkor mi a Jóistent csináljon? Az elég kínos tud lenni. Mindjuk barna nadrágban kevésbé feltűnő xDDD
2020. dec. 7. 23:47
 10/27 anonim ***** válasza:
75%

#9

Hát az szar ügy.


Érted...szar ügy...na ez rossz poén volt xd

2020. dec. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!