Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felvennétek egy rejtett számot?

Felvennétek egy rejtett számot?

Figyelt kérdés

Ma meg tegnap hívtak vagy 5-ör. Bejövő hívásként annyit írt, hogy ismeretlen szám.

Korábban volt néhány negatív élményem emiatt, így azóta inkább hagyom a francba. Tudat alatt azért elkezdett foglalkoztatni, hogy ki lehetett az és mit akarhat. Ti felszoktátok venni a rejtett számot?



2023. okt. 27. 22:39
A kérdező szavazást indított:
Felvettem volna
Nem vettem volna fel
48 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Fel, de valószínűleg vmi közvélemény kutató cucc.
2023. okt. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Persze. Sok vezetékes szám is így jelenik meg.
2023. okt. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem szoktam felvenni, de mivel mostanában munkahelyekről várok választ, így biztos ami biztos felvettem a rejtett számot.

Azt tudni kell, hogy a számom mindig is rejtett volt, mégis időnként felhívott egy hangja alapján idősebb nő és ráadasul a kereszt nevemen szólított mindig. De vagy bolond, vagy téves, mert olyanokat kérdez pl, hogy "hogy vannak a babák?", "pakolászik a párod?", meg ilyenek, de nekem nincs se babám, sem párom, meg idősebb nő ismerősöm sem, aki tudhatná a számom. Fura nagyon

..

Erre ma hosszabb idő után megint hívott. Erre próbáltam úgy tenni, mintha ismerősök lennénk. De mikor megkérdeztem tőle, merre van most, akkor letette. Következő körben elfogom küldeni oda, ahová nagyon nem szeretne visszamenni.

2023. okt. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Nekem tiltva van. Ha rejtett szamrol hivna, ki se csong. Majd kuld SMS-t vagy emailt, ha fontos. :)
2023. okt. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
20 éve nem veszek fel rejtett számot. Még sose lett belőle semmi bajom.
2023. okt. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Fel.
2023. okt. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 October15 ***** válasza:
20%
Abból nekem még nem lett bajom, hogy válaszoltam egy hívásra. Szóval ja who cares? Ha nem érdekel amit akar akkor azt közlöm, ha meg fishy akkor dodge-olom a rákba aztán kész.
2023. okt. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Felveszem, bárki hív. Ha reklám, akkor lepattintom. Bunkó még senki nem volt velem ismeretlenül.
2023. okt. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Kizárólag akkor veszem fel, ha nincsenek velem a gyerekeim
2023. okt. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Semmit se szoktam felvenni, aki ismer az ir 😀
2023. okt. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!