Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért indulstosak az emberek...

Miért indulstosak az emberek egyfolytában?

Figyelt kérdés
2023. okt. 28. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem mindenki, de valóban elég sok az indulat az emberekben.


33 éve ezt árasztja ránk a politika. Hogy valakit gyűlölni kell, valaki más hibás, amiért te nem vagy elég gazdag, nincs párod, rossz az egészséged stb. stb. A másik oldalon állót pedig eleve gyűlölni KELL, mert ez az identitásod alapja.

A mai Magyarország nem tudásalapú társadalom, még csak nem is munkaalapú társadalom, hanem gyűlöletalapú társadalom.

2023. okt. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is így tapasztaltam.

De velem is néha megesik, akkor megpróbálok mély levegőt venni és lenyugodni, mert nem akarok senkit megbántani.

Valószínű azért nem mindig jön össze, de igyekszem haza és otthon bosszankodni😂

2023. okt. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%

Kisember-komplexus.

Óvakodj a mitugrász, alacsony emberkéktől.

Egész életük a pattogásról szól, meg a komplexusaikról.

2023. okt. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%
Mert nem kapják meg a napi Mohács adagjukat. A Kádár-rendszerben nem volt ennyi késelés és erőszakos bűncselekmény, mert a komcsi fullajtárok kihajtották a kártékony egyedekből az erőt.
2023. okt. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kitana. ***** válasza:
47%
Szerintem meg azért, mert nem tudnak normálisan kikapcsolódni, relaxálni, a szabadidejük is tele van problémákkal, amik nem mind kikerülhetetlen dolgok, mint a számlák vagy ilyesmi, hanem kapcsolatproblémák, felesleges dráma, stb. Szerintem nem olyan bonyolult kialakítani egy olyan életet, ahol minden nap feltöltődsz valamivel, és nem mondjuk az évi egy db nyaralásodat szánod erre, közben meg a maradék 360 napban folyamatosan töltöd ki másokon a feszültséged, csak szerintem a legtöbb ember még mindig abban él, hogy bizonyos dolgok úgy normálisak ahogy vannak és ezt el kell viselni és kész.
2023. okt. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező! Te is az vagy, ugye?
2023. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
A kormány évtizedes gyűlőleltpolitikája miatt. De jol láthatóan nem is jutott sehová az ország.
2023. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3-as

Alacsony vagyok,és értem miről beszélsz,mindazonáltal butaság kiélezni ezt az alacsony emberekre,mert magasak között ugyanannyi komplexusos idegbeteggel találkozni.

Kivannak az emberek.Megviselte őket a covid,sz..r a családi kapcsolat,az ismerősök,a főnök,a munka,az anyagiak,és az ezekből adódó frusztrációt sokan szeretik a másikra tolni,így még inkább kikészítik egymás idegrendszerét.

2023. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sok embernek egyre nagyobb gondot okoz a mindennapi megélhetés, amiből nem tud kitörni. Nagyon rossz az életszínvonal az országban, az oktatás, az egészségügy egy vicc, abból is a rosszabb fajta.

Alig evickéltünk ki a Covid-ból, jöttek az újabbnál újabb konfliktusok, háborúk, az emberek egyre inkább távolodnak el egymástól. Alacsonyak a fizetések, cserébe agyon vannak hajtva az emberek, alapból is, amire még ráépül a munkaerőhiány is. Mindenki frusztrált, elégedetlen az életével, és sajnos a legtöbben így vezetik le.


Meg azért a drága kormányt sem kell félteni; fröcsögő stílusban mindig kiválasztanak valakit/egy csoportnyi embert, szépen rájuk címkézik, hogy "ellenség", aztán onnantól kezdve kollektívan szidják őket a birkákkal. Mindegy, hogy Brüsszel az, vagy a taxisok, vagy a tanárok, mindig van valaki. A politika szennye meg olyan szinten ömlik mindenhonnan a nyakunkba, hogy már tényleg egy lépést nem lehet a plakátoktól, reklámoktól tenni..

Ezek mellett mind pedig nem csoda, hogy úgy viselkednek az emberek, ahogy. Ez ettől még nem mentség, mert számtalan más módja van a frusztrációlevezetésnek, csak hát azok nem mindenkinek tetszenek. Pl. mozgás, sport... de tisztelet a kivételnek.

nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!