Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nyolcadikosok miért néztek...

A nyolcadikosok miért néztek ki keményebbnek 2010-2011-2012 környékén, mint ma?

Figyelt kérdés
Emlékszem féltem tőlük meg a többségnek szakálla volt, a mai nyolcadikosok nem néztek ki így.

2023. okt. 29. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Változik a világ, a ruha es haj viselet. Ha meg nezel egy 50 eves fotot azon se ugy neznek ki az iskolasok mint ma.
2023. okt. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
10 év múlva megint máshogy fognak kinézni. Tudod, változó világ.
2023. okt. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Emlékszem mikor én voltam 5.-es, akkor a nyolcadikosok olyanok voltak mint amit leírtál, de ez kiveszett. De ezt észre is vettem, hogy ment össze a nyolcadik osztály.
2023. okt. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Azért láttad őket keményebbnek, mert még fiatal gyerek voltál. Csak relatíve tűntek keményebbnek.

Ez teljesen természetes jelenség.

Én is mindig sokkal idősebbnek láttam a nálam idősebbeket, aztán amikor utólag visszanéztem/visszanézem a képeket ugyanazokról az emberekről, rájövök, hogy mennyire babák. :D

2023. okt. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Elpuhulnak az emberek. Lekoti oket a net, a telojuk, a kamu eletuk. Regen reggeltol estig csapatokba logtunk az utcan, mi sokszor 20an is akar. Senki se volt muja, depis, szorongos. Surun mentek a bunyok, mindenkinek volt csaja, stb stb nem a gepet nyomtuk..
2023. okt. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor meg nem volt tiktok...
2023. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!