Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet valami más bajuk a...

Lehet valami más bajuk a vendégeknek ha a levesükbe vizelet vagy hashajtó tablettát tesznek?

Figyelt kérdés

Külföldi rokonok jönnek haza az ünnepekre az unokatesómékhoz, aki gyűlöli őket mert beképzeltek és kifosztják mindig az éléskamrát, kertet, pincét ill. nem szó szerint kell érteni, de elvárják hogy nekik adjanak az itteniek mindent. Nem tudom ez milyen kultúra, talán aki itthon kertészkedik, annak magától termelődik a kertben minden?

Na mindegy. A kérdés az hogy hétvégére náluk maradnak a rokonok és az unokatesóm vizelethajtó tablettát akar tenni a levesbe vagy hashajtót. A kettő közül választ, de lehet majd egyik nap vizelethajtót tesz a másik nap meg hashajtót.

Lehet valami más bajuk is a pisilés és fosáson kívül??

Mondtam neki hogy ne bolondozzon ezzel, de ő idegbeteg és mondta hogy legalább majd nem fognak jönni fosztogatni náluk. :P

Egyébként heten vannak két család.

Ha cirkusz lesz én nem tudtam semmiről


2023. okt. 30. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki érzékeny valamelyik összetevőre, akkor lehet komoly baj belőle.


Nem értem, hogy miért fogad az otthonában olyan embereket, akiket utál.

2023. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamelyikük allergiás bármelyik összetevőre, akár meg is ölheti. Egyszerűbb lenne, ha növesztene gerincet a kis szobapszichopata és megmondaná nekik, hol a határ.


Amúgy meg mivel elmondta neked, te meg ide kiírtad, bizonyíthatóan tudtál a dologról.

2023. okt. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szerintem csak idegbeteg rohamában mondta hogy megteszi, sokszor csak szavakban hajtja végbe a tetteit, csak én előttem akar felvágni.

Nem először mond ilyesmiket.

Egyébként meg nem ő hívta, hanem a szülei.

2023. okt. 30. 16:15
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Valakinek a tudta nélkül gyógyszert adni olyan, mintha bedrogozna valakit, bűncselekménynek minősül. És igen, lehet baja belőle az illetőnek, említették már az allergiát, de lehet olyan betegsége is, ami mellett adott gyógyszer veszélyes vagy szedhet olyan másik gyógyszert, amivel nem jó keverni.
2023. okt. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapból sem etikus, de leírták már többen, igen, adott esetben nagyobb baj is lehet belőle. Allergiás reakció, semlegesítheti/gyengítheti/felerősítheti vmi más gyógyszernek a hatását stb. Filmekben ezek viccesen vannak ábrázolva, de a való életben borzasztó gusztustalan dolognak tartom, ha bárki mondjuk „csak” egy-két f.sást idéz elő a másiknak.
2023. okt. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Senior Séf ***** válasza:
74%
Nekik nem, de a haverodnak több füle marad, mint foga, ha kiderül.
2023. okt. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó wc sikálást!
2023. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem lesz budi sikálás, mert már lenyugodott.

Majd kevesebbet lesz otthon hogy ne lássa őket, majd lógunk a városban.

Egyébként barátnők is vagyunk, nem csak unokatesók.

2023. okt. 30. 20:44
 9/9 anonim ***** válasza:
4%
Ráadásul nő létére ilyen idegbeteg? Az igen.
2023. okt. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!