Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyhogy itt ennyivel normális...

Hogyhogy itt ennyivel normálisabbak a válaszolók, mint a Párkapcsolatok topicban?

Figyelt kérdés

Szoktam itt olvasgatni unalmas óráimban, vagy az emberek, vagy a felnőtt párkapcsolatok kategóriában. Utóbbiban rengeten olyan van, hogy teljesen normális kérdésre valami hatalmas bunkó beszólást írnak válaszban nem is egy kommentelő.

Itt viszont nem jellemző. Mi lehet az oka?



2023. okt. 30. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem egyáltalán nem normálisabbak, csak kevésbé megy itt a nőgyűlölő kérdések/válaszok írogatása, mert arra ott a másik a kategória.
2023. okt. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem a Párkapcsolatok kategóriát sok olyan is nézegeti, akinek nincs senkije, magányos, unatkozik. Tehát egyrészt van ideje, másrészt úgy gondolkodik hogy akkor beszól a másiknak, mert névtelenül megteheti.

Persze ott is van kivétel, aki normális válaszokat fogalmaz meg.


Itt az Emberek kategóriában legtöbbször nem is lehet a kérdéshez kapcsolódóan beszólni a válaszokban. Vagy, ha mégis, akkor kreativitás kell hozzá, ami általában nincs a rossz indulatú embereknek, vagy csak nem veszik rá a fáradtságot. De azért itt is lehet bunkó beszólást találni.

2023. okt. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kitana. ***** válasza:
94%
Itt eleve normálisabb kérdések vannak. De van pár ember aki szerintem csak a felnőtt kapcsolatokba írogat, direkt azért, hogy ott baromkodjon.
2023. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem jobbak semmivel. Sőt, itt sokkal több a mentális beteg. Itt még kapcsolatot sem tudnak kialakítani.
2023. okt. 31. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Ott sok a férfi és/vagy nőgyülölő alak.
2023. okt. 31. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!