Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az utóbbi időben (egy-másfél...

Az utóbbi időben (egy-másfél év) többen mondták nekem, hogy teljesen úgy nézek ki, mint Jason Statham. Ez most "jó" vagy "rossz"...?

Figyelt kérdés
Volt olyan, hogy egy utcai könyvárus mondta, miközben nézegettem a könyveit, hogy "mondták már neked, hogy teljesen úgy nézel ki, mint Jason Statham"...?

2023. nov. 2. 04:02
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%
Nekem rettentően ellenszenves a tag. Véleményem szerint illanykörtefejű és nem éppen eszes, autósüldözős, lövöldözős, nulla személyiséggel rendelkező karaktereket alakító buta tekintetű haszonállat. Egy valami írható a javára, az pedig a szépen kidolgozott teste.
nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
#21 Akkor a villanykörte fejet, a nem éppen eszes, nulla személyiséggel rendelkező karaktert, a buta tekintetű haszonállatot láthatják bennem...?
nov. 28. 14:58
 23/40 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hiszen ízlések és ficamok különböznek. Én még eszes kopasszal nem találkooztam, de talán te vagy a kivétel.
nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
#23 A kopaszok esztelenek hát...?
dec. 2. 10:28
 25/40 anonim ***** válasza:
Csinos felesége van jó ízlésű öltözködéssel.
dec. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
58%
Régebbi Guy Ritchie filmekben király volt. Stílus minden.
dec. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm, aki lány, az első pillanattól fogva eprselus piton fiatalkori énjére emlékeztet engem. Ezt önmagában szerintem mindenki negatívumként kezelné, ettől függetlenül nagyon szép lány.

Ezzel azt akartam mondani, hogy az, hogy látják a hasonlóságot köztetek, abszolút semmit nem jelent abból a szempontból, hogy mennyire lehetsz jóképű

dec. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
#27 Értem a célzást...
dec. 16. 15:30
 29/40 anonim ***** válasza:
Nos rendben, bár én tudtommal nem rejtettem el benne semmiféle célzást
dec. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kell belegondolni mélyebben.:D Az egy megállapítás, hogy A hasonlít B-re, pont. Nem kell mindjárt személyiséget kapcsolni hozzá. :D Gondolom akik mondják, azok is csak a külsőségekre gondolnak és nem ítélkeznek. Rád néznek, eszükbe jut a színész, mondják, aztán el is felejtik.
dec. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!