Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » "Szétpergett" személyiség...

"Szétpergett" személyiség képes meggyógyulni? Történt egy két dolog velem az utóbbi másfél évben és teljesen megváltoztam és nem tudom hova tűnt a régi énem minta nem is én lennék. 24 vagyok

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú vagyok mert nem vagyok képes párt találni se, mert annyira szégyellem magam hogy meg sem próbálom. Mostanság vannak időszakok hogy kipihentnek és reménytelinek érzem magam de nagyon hamar elkeseredek.

2022. márc. 7. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:

A szétrepedett személyiség az a skizofrénia.

Ha nem tudod magad túl tenni a dolgon akkor keress fel egy pszichológust. Nem ciki, sok mindenki jár. Az a baj h olyan emberek pedig nem mennek akiknek kellene. Azért a pszicológust ajánlom mert meg hallgat, vannak terápiás gyakorlatok. Egy pszichiáter csak tele tömne gyógyszerekkel.

Ha pedig el döntöd fejben hogy márpedig ez így nem maradhat akkor kezdj el olyan dolgokkal foglalkozni amiket szeretsz csinálni. Próbálj meg társaságot keresni. Nem gubózz be. Annál rosszabb nincs. Hidd el tudom.

2022. márc. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!