Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nevezhetjük ezt férfiasságnak?

Nevezhetjük ezt férfiasságnak?

Figyelt kérdés
Egyrészt én azt tartom annak amikor az ember a saját belátása szerint cselekszik és nem hagyja hogy mások megmondják mitől lesz férfi. Szerintem sokkal férfiasabb ha az ember úgy él ahogy jónak látja mintsem hogy megélhetési csődörök mondják meg neki mitől férfias, mint mondjuk Andrew Tate és társai. Ezek ilyen anyai energiák nekem, megmondja valaki mit csinálj, apád általában hagyja hogy csináld amit akarsz és majd rájössz hogy jó e neked vagy visszaüt. Személy szerint úgy vagyok vele hogy hiába a szálkásan izmos vagy vékony férfi az ideál, én jobban érzem magam közepes testzsírszázalékon, pocakkal stb mert úgy jóval erősebbnek érzem magam a teremben. Vagy még az is lehet a férfiasság egyik jele szerintem hogy az ember elvégzi a dolgát panaszkodás nélkül úgy is hogy nem érzi jól magát. Náthás, be van gyulladva a füle, nem aludta eleget. Nem számít mert el kell végeznie az embernek a munkáját. Nem az a kemény munka hogy lejársz a terembe és izmos vagy. Miért tisztelne ezért bárki? Lejárni a terembe kb a szórakozás, megteremteni rá a pénzt az igazi munka. Valahogy így látom.
2023. nov. 2. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Valojaban mindenki, aki olyat mond, hogy ki az igazi ferfi/no/kulturember stb. ezek mind sajat normat akarnak terjeszteni a vilagban. Azaz, ez manipulacio. Valojaban mindenkinek maganak kellene eldontenie, hogy mi szamara a legjobb, amivel azonosulni tud, es ha rosszul valaszt, akkor max sajat boren tapasztalja meg a negativ kovetkezmenyeket...
2023. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

"én jobban érzem magam közepes testzsírszázalékon, pocakkal stb mert úgy jóval erősebbnek érzem magam"

🤣🤦

Tipikus alsó kategóriás felfogás, hogy a nagy has az egyenlő a tekintéllyel.


Egy fiatal férfi ne legyen pocakos. Apukámnak 63 évesen van sörhasa, de ő fiatalon vékony volt.


"Szerintem sokkal férfiasabb ha az ember úgy él ahogy jónak látja"

Ez nem férfiasság, hanem önfejűség, mert van, amikor a másik úgy látja, hogy nagyon rossz, ahogy te élsz, csak te ezt nem látod, és ha szólnának érte a nagy egód ezt sértésnek venné.


"Vagy még az is lehet a férfiasság egyik jele szerintem hogy az ember elvégzi a dolgát panaszkodás nélkül"

Nyugi, ez sem férfias, hanem alap dolog. 🤦🫤

2023. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.Sosem állítottam hogy amit én mondok egyetemes igazság.


2.Inkább leszek enyhén pocakos, széles vállakkal rendelkező izmos valaki mint sovány, ennyi.

2023. nov. 2. 21:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha te ezt látod férfiasnak,akkor nevezheted annak.
2023. nov. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Én nagyrészt egyetértek veled. Az önállóság nagyon férfias, ha valaki tudja, hogy mit kell tennie, és meg is teszi.
2023. nov. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

#5

Szóval, ha én nőként önálló vagyok, akkor férfias vagyok? 🤣🤦🫤🤷👏


Az önállóság mind a két nemnél alapnak kell, hogy legyen! Ez nem férfias és nem nőies.

2023. nov. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Az önállóság és panaszkodás hiánya tényleg férfias.

Viszont a sportolás szükséges. Nem a túlzásba vitt,hanem a normális mennyiségű. A testzsírszázalék egészség szempontjából fontos csak. Ha kicsit sem csökken és sportolsz,akkor kidobott pénz és nem jól végzed a gyakorlatokat,vagy pocsék kajákat eszel.

2023. nov. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

#6


Nem azt mondom, hogy az önállóság férfiassá tesz egy nőt, hanem azt, hogy az önállótlan férfi férfiatlan.

2023. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Nem különböztetünk nemekre. Nincs külön önállótlan férfi és külön önállótlan nő, hanem csak önállótlan ember van. Pont.

2023. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!