Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért támogatja ennyi ember a...

Miért támogatja ennyi ember a palesztín államot?

Figyelt kérdés

2023. nov. 2. 21:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%

Ennyi ember? Őszintén én senkit nem hallottam még a környezetemben őket támogatni a muszlimokon kívül. Azok az ismerőseim, akik egyik féllel sem “elfogultak”, mind inkább a zsidók támogatása felé hajlanak.

De lehet, hogy én élek buborékban.

2023. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Egész amerikában mindenki a palesztinok mellett áll, és ha valaki izraelt támogatja azt letámadják
2023. nov. 2. 21:55
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
A palesztin nép és a radikális iszlamista kisebbség köztük terroristákkal, nem ugyanaz. Érdemes utánanézni, hogy milyen körülmények között, milyen kilátásokkal "élnek" ott, pl. a gázai övezetben az emberek - mondom még egyszer, civilek, mindennapi emberek. Az ő szempontjukból nézve Izrael gyakorlatilag terrorista állam.
2023. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Írod : “Egész amerikában mindenki a palesztinok mellett áll”

Én ebben egyáltalán nem lennék ennyire biztos

2023. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Az államot igen, a terrort nem.
2023. nov. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Előre megmondtam, itt bármi bárhogyan történik, mivel a zsidóknál az iszlamisták nagyságrendekkel többen vannak a világban, mi több, könyv még nem volt a kezében, de telefonja már minden hülyének van, így garantáltan nekik lesz igazuk világszinten az éterben. Persze a valódi igazság nem kilóra megy.
2023. nov. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Izrael 1948-ban alakult, elvették Palesztina egy részét. Másrészt a "Hamasz elleni" támadásokban sok ezer ártatlan, hétköznapi palesztin ember hal meg.
2023. nov. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Azért mert láttál a tv-ben egy palesztinpárti tüntetést még nem lesz az egész USA zsidóellenes...
2023. nov. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Én a Facebookon láttam ilyen képeket, hogy letámadják Izraelt... Vagy például egy nagymacska ami usa és Izrael rátámadt az áldozatára ami Palesztina...
2023. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
64%
Mert izrael gyilkolja a palesztin civileket jelenleg. Akik mar amugyis osszezsufoltan embertelen mondon kell eljenek, viz es aram nelkul.
2023. nov. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!