Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinál az ember, ha...

Mit csinál az ember, ha anyagilag és emberileg se támogatják a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Két ismerősömnek van párja, de közben a munkahelyemen a két barátom szerelmes lett egymásba, de a kevés fizetés miatt, nem tudják vállalni a kapcsolatukat. Korábban is, mikor kiderült, hogy éreznek egymás iránt, a pártjaik elvették az összes pénzüket. Most az egyik spanom, másik munkahelyre megy, emiatt az ügy miatt, viszont már régóta ott dolgozott. Már nem is írkálnak egymásnak, nem is keresik egymást, azt szeretnék, ha én lennék a postás. A munkahely, a barátságos viselkedésüket sem nézte jó szemmel, sem a közös jövő gondolatát. Az egyik barátom, aki elmegy, több pénzt akar gyűjteni, hogy majd talán a jövőben egyszer, új életet kezdhetnek. A másik barátom testvére is ott dolgozik, gazdag is, de pénzügyi helyzet az jobban befolyásoló tényező nála, mint a saját testvére élete. Mit tennétek ilyen helyzetben?
2021. júl. 20. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én kimaradnék belöle, mert ez így elég kusza sztori... nincs nekem időm ilyenekre :D
2021. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés szintén volt pár hete.

Ma már nem ez az első ilyen.

2021. júl. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Húha...???? "pártjaik"...???? Miről van szó?
2021. júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gépelési hiba, de az említett kifejezés is alkalmas lehet, mert azok a problémák, amik felmerülnek, azok több embert is érintenek, akár politikai viszonylatban is.
2021. júl. 20. 11:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lyullly..... :)))
2021. júl. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell kiírni ezeket az idióta kérdéseket minden héten?
2021. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vannak olyan személyek, akik érintettek a témával kapcsolatban, elsősorban nekik szól. Ha nem tetszik egy kérdés, nem kötelező válaszolni.
2021. júl. 20. 12:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinálnék? Semmit

Nem az én dolgom

Mindenki oldja meg a saját életét

2021. júl. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!