Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézi mindenki azt, hogy...

Miért nézi mindenki azt, hogy mit veszek az élelmiszer űzletekben? Látom figyelik mit tartok a kezemben, a kasszás is meg mindenki

Figyelt kérdés
2023. nov. 6. 20:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
valójában senkit se érdekel
2023. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem figyeli senki, vagy semmilyen rossz szándék nincs abban, ha rád néznek. A kasszásnak az a dolga.
2023. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

A kasszás csukott szemmel végezze a dolgát, vagy mi?

Amúgy én sosem tapasztaltam ilyet, pedig figyelni szoktam a körülöttem lévőkre, szóval szerintem csak beképzeled

Vagy nem a kosarad tartalmát nézik, hanem téged

2023. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
üldözési mániád van?
2023. nov. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%
Hiába beszéltek a jelenség létezik. Lopva figyelik egymás cuccait hogy ki mit vesz, mert valaki így tájékozódik, hogy mi olcsó, ha látja a másikat hogy mit vesz, na meg persze az irigység is közrejátszik, a cuccokból következtetnek hirtelen, hogy az adott illető milyen anyagi helyzetben van, sőt ezt a kasszás pontosan tudja, mert ha olyan árukat vesz valaki, amik olcsók és nem minőségűek, akkor a vásárló vagy csóró vagy fösvény.
2023. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Én rá szoktam nézni a szalagnál, hogy mit vesz az előttem lévő. Igazából semmit se gondolok, max azt, hogy én ezeket szoktam/nem szoktam megvenni. Múltkor előttem bulgurt, karfiolt, toast kenyeret és parmezánt raktak a szalagra. Én ezeket nem szeretem. Ennyi és nem több.
2023. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, neked üldözési mániád van!
2023. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Metionin ***** válasza:
97%
A többi vásárló csak bambul ki a fejéből, azért tűnik úgy, mintha a kosarad néznék.
2023. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%

ember, bejon naponta 100 ember, elhiheted hogy nem erdekel.

oke, ha valaki kigyouborkat venne egy csomag ovszerrel az biztos szemet szurna, de ezen kivul ameddig nem kotnek belem hogy miert nem maradt neki akcios nadudvari joghurt ami direkt azert volt akcios hogy minel hamarabb elvigyek, addig kb olyan szinten erdekel hogy vasarlas utan masfel perccel arra se emlekszem hogy 2000et fizetett vagy 20at.

(egy penztaros)

2023. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
ja, es szerintem van egy enyhe uldozesi maniad...
2023. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!