Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézi mindenki azt, hogy...

Miért nézi mindenki azt, hogy mit veszek az élelmiszer űzletekben? Látom figyelik mit tartok a kezemben, a kasszás is meg mindenki

Figyelt kérdés
2023. nov. 6. 20:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%

Nagy gond van ebben a társadalomban...

"Nem nézheted" még véletlenül sem az előttem vásárlót, a velem együtt utazó mobilozó majmot, de a testére sem nézhetek, az utcán meg pláne rá sem nézhetek a másikra...


Mi van már itt sokakkal?


A vásárlók véletlenül/akaratlanul/bambulás miatt nézik az előttük lévő cuccait, esetleg agyalnak rajta, hogy valami nekik is kellene.

2023. nov. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre, hogy figyelnének, csak egyszer történt egy eset, amin ledöbbentem. A kasszánál a mögöttem lévő nyugdíjas beszólt, hogy látszik, hogy nem nyugdíjból fizetem. Gondolom, sokallta, amennyit vásároltam.
2023. nov. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én olvasok időnként olyanoktól kommentet, akik épp arról írnak, hogy szokták nézni, ki mit vásárol. Bár leginkább hajléktalanok, segélyből élők kosarának tartalmára szoktak egyesek kíváncsiak lenni, amúgy nem tudom, miből gondolják, hogy az illető csöves vagy segélyezett... Lényeg, hogy végtelenül szánalmasnak tartom mások ilyen irányú figyelgetéseit. Engem például kicsit sem érdekel, ki mit vesz.
2023. nov. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%
Ne a kezedben tartogasd, hanem a bevásárlókosárban, majd a szatyorban, miután túljutott a pénztáros kezén. Ha nagyon figyelnek, akkor szokatlanul viselkedsz. Minél inkább rejtegeted az árut, annál gyanúsabb, hogy el akarod lopni.
2023. nov. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%

14/14

Akkor se figyelje! Van biztonsági őr, kamerák, csipogó, majd az figyeli. Felesleges játszani az önjelölt biztonsági őrt.

2023. nov. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nálunk a szomszéd szokta nézegetni mikor összefutok vele, sőt még jött is utánam hogy mit veszek. Ezért viccből teliraktam a kosarat drága piákkal, csokival meg síkosítóval, aztán nézegesse🤣🤣
2023. nov. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is van ilyen szomszédom,unatkozó, kíváncsi öregasszony. Egy időben mindig megkérdezte, mit vettem, de erre rendszerint az volt a válaszom hogy ezt is, azt is... Na a 20.ilyen válasz után egy időre megunta, nem kérdezte már. Múltkor megszivattam, mert

Lányom költözött, pakoltunk a kocsiból, egész nap, több fordulóval, Minden nagy fekete zsákokban volt ruhák, meg egyéb használati eszközök. Gondoltam, hogy kint lesz és kiváncsiskodni fog, már fel voltunk készűlve a válasszal. Persze kijött és látta, hogy hozzuk fel a nagy fekete zsákokat. Kérdezi mit cipelünk, mondtuk, hogy krumplit. 🤣🤣🤣

És elbírjátok?? Hát persze!

Elhitte, vagy sem, az ő dolga, de ha igen, akkor biztos nem aludt pár napig éjszaka, mert azon agyalt mi a fenének nekünk a 4.emeletre 10 nagy zsák krumpli? 🤔🦧🤣🤣

2023. nov. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Lehet csak bebeszéled magadnak. Bár a sok k.cs.g vénasszonynak lehet szokása ez,mert semmi más életük nincs :D
2023. nov. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon elszégyellte magát privátban a kedves "23-23" nevű felhasználó, hogy le is tiltotta önmagát, mert őt szinte naponta nézik, hogy mit vesz, mert rendszeresen óvszereket vesz, azokat gyűjti, de rendelni a netről nem tud, mert nincs pénze a futárra, mert csóró.

Ezt írta nekem.

Szóval ez is bizonyítja hogy az emberek egymás cuccaira leskelődnek.

2023. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
gyűjti??? 🤣🤣🤣 what
2023. nov. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!