Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak számomra tiszteletlen a...

Csak számomra tiszteletlen a viselkedése?

Figyelt kérdés
A fönököm nö, én is az vagyok , van kb. 7 alkalmazottja ,meg ugye én ,csak én egy másik területen dolgozom, a 7 emberrel minden héten találkozik ,beszélnek kb. Egy órát,megbeszélik mindenkivel mi történt a héten munkában , hozzám a területre havonta egyszer jön, de az is csak 5 perc, szóvá tettem már neki,hogy köztünk nincs semmi kommunikáció , hisz én is az alkalmazottja vagyok. Szóval megtudta,hogy ez egy gyenge pont nálam,ez a leszarós stílus és azóta még az az 5 perc se nagyon van meg, úgy érzem direkt csinálja :/
2023. nov. 6. 22:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék ha az én főnöknőm lenne. Mindent megadnek érte.
2023. nov. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Orulj neki
2023. nov. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem azzal van bajom ,hogy nem beszél velem, hanem ,hogy amikor problémám van az sem érdekli, a többi alkalmazottja viszont igen.
2023. nov. 6. 22:55
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Most mi a baj?

A munkával kapcsolatos dolgokat nem beszéli meg veled? Vagy csak a pletyizés hiányzik?

2023. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Te is keresheted, nem muszáj csak rá várni. Ha problémád van a munkával, keresd te. Esetleg jelezd, hogy szívesen csatlakoznál a heti egy órás megbeszélésekhez. Ha ez beválik, akkor túlgondolod. Ha nem, akkor nem érdekled a főnököt.
2023. nov. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Pletyizés? Dehogy a pletyizés,nem is beszélnék vele semmiröl ,hisz a fönököm!nem keverem a szezont a fazonnal!

Munkával kapcsolatos problémák, dolgok vannak,jelzem neki, de nem érdekli, nem jön a területre bármilyen probléma is van.

2023. nov. 6. 23:08
 7/17 anonim ***** válasza:

De valahogy mégis megoldodnak azok a problémak, nem?


Lehet hogy pont ezt várja el. Hogy oldd meg.

2023. nov. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem nekem kell, amit én neki mondok problémát ,Ö nem továbbítja , tehát vagy úgy marad a probléma vagy senki nem foglalkozik vele, a többiekkel pont ezert találkozik hetente,hogyha van valami akkor oldják meg közösen!
2023. nov. 6. 23:32
 9/17 anonim ***** válasza:
25%
Ne is várj megértést. Itt még ilyenebbek. Nem szabadna ilyeneket dolgozni engedni sehol, a fontos ágazatokba biztos nem. És az ilyent mondják intelligensnek, és ezek mondják meg a főnöknek, hogy ki legyen kirúgva, mert ők viszont kisírják. Van rajtad egy tetoválás? Egy bunkó barom vagy. És még segíteni sem fog, akármi baj van, ha az elmebeteg elméjével valami olyat lát, amivel megbántottad. És te már hiába sírsz. Te rossz vagy, de az ő túlérzékeny gonosz lelke nem.
2023. nov. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
En nem haragszom rá, csak nem értem a viselkedését , hisz ha 7 emberrel tud beszélni, az az egy plusz már ne jelentsen problémát.
2023. nov. 7. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!