Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem nagyon idegesít...

Csak szerintem nagyon idegesítő viselkedés ez?

Figyelt kérdés

Már többször is megtörtént velem, hogy valaki mellett állva/ülve írogattam valakivel a telefonomon. A hozzám közel lévő illető pedig minden szégyenérzet nélkül bámulta, hogy én éppen mit beszélgetek valaki mással.

Volt, hogy előttem két osztálytársam is ugyanezt csinálta, vagyis az egyik beszélgetett írásban valakivel, a másik bámulta, hogy ugye mégis mit beszélgethet a mellette lévő.

Nem tudom, csak én vagyok vele úgy, hogy ha látom, hogy beszélget valakivel, nem nézem, hogy mit? Mert nyilván semmi közöm hozzá, viszont úgy látom ezt a legtöbbön nem így gondolják.

Ti is ki szoktátok lesni, hogy a mellettetek lévő ember mit beszélget?



2022. jan. 26. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve úgy helyezkedek hogy más ne lássa
2022. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem, ha nézik amit mással írogatok. Szerintem szólj neki, vagy addig hagyd abba.
2022. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez elemi civilizacio. Arrebb mennek, esetleg szolnek, hogy nem dick pic lesz, de jobb egyedul.
2022. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ez kétoldalú.


Társaságban szerintem pofátlanság előkapni a telefont. Ha valaki messengeren szeretne mással üzenetet váltani, akkor arra az időre vonuljon félre.


Ettől függetlenül én sem szoktam beleolvasni másnak a telefonjába, nyilván az is illetlenség.

2022. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#2 én általában ilyenkor csak ránézek az illetőre, ebből venni szokták az adást. De eleve nem értem miért csinálják ezt az emberek.
2022. jan. 26. 20:25
 6/14 A kérdező kommentje:
#4 nyilván nem egy beszélgetés közepén kezdtem bele a nagy írogatásokba, de mondjuk szerintem ha osztályteremben/buszon vagy teljesen oké.
2022. jan. 26. 20:27
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Én ezért 1x állonb*sztam a mellettem ülőt. Azóta nem is mer mellém ülni. 😁
2022. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
hát, ha valaki újságot olvas tömegközlekedési eszközön, max párszor lopva odapillantok; asszem így szokott lenni. de úgy feltűnően asszem pl nem illik bámulni.
2022. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*mármint ha engem is érdekel, de nemtom, nem nagyon közlekedek már tömeggel, én asszem, alapból nem volt jellemző, hogy érdeklődtem volna mások újságai iránt, hogy mi van benne. vagy pl nemtom, olyan talán már volt, hogy megjegyeztem mondjuk 2 sort talán valakinek a könyvéből, hogy majd meg tudjam keresni, mi az; de amúgy lehet, hogy nem volt ilyen , nem tudom; már régen utaztam így igazából.
2022. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt utálom, ha a buszon beszélsz telefonon, és egy idegen azt bámulja. Olyankor nagyon ideges tudok lenni... :/
2022. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!