Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet hatalmas nyomás...

Hogyan lehet hatalmas nyomás alatt teljesíteni a feladatokat?

Figyelt kérdés

Millió példa lehet erre vonatkozóan, de csak egyet mondok:


Valaki a vizsgáira készül, de tanulnia kellene. Otthon azonban állandóan veszekednek, verekednek a szülei, folyamatos feszültség, ordibálás van.

A diák nem tud hová menni. A rokonoktól eltávolodott a család, barátai nincsenek.

De tanulni kellene.


Mint mondtam, ez csak egy példa a sok millió közül. Valami általános bölcsességet keresnék, ami minden helyzetre igaz. Amikor óriási nyomás alatt vagyunk, de mégis teljesíteni kell.


2023. nov. 7. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az voltam, akit a példádban leírtál. Egy az egyben. Nekem valahogy összejött, de hogy hogy bírtam, még én is csodálkozok sokszor rajta. Bennem mindig benn volt egy kötelességtudat, meg egy olyan érzés, hogy az aktuális feladatomból ki kell hoznom a maximumot, ami ugye akkor a tanulás volt. Valahogy belemerültem a tanulásba meg próbáltam közben kizárni a kinti szituációt. Szerintem egy általános mindenkire érvényes bölcsességet nem lehet mondani, mert mindenkinek más a motivációja, és mindenki másból nyer erőt. Talán egy ami mindenkire érvényes lehet: hogy legyen önbizalmunk. Mert a legnagyobb nyomás alatt, az a legfontosabb, hogy el tudjuk hinni, hogy sikerül még olyan nehéz áron is.
2023. nov. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Emberfeletti erő kell hozzá az biztos. Vedd úgy mint kihívást, hogy ezt meg kell tedd magadért.

Sajnalom hogy így megkeserítik az életed.

2023. nov. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ebben a konkrét szituban a könyvtárat ajánlanám. Meleg van, ott lehetsz egész délután és van apropód is rá, mert tanulsz.
2023. nov. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!