Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az,hogy akárhányszor...

Miért van az,hogy akárhányszor elhangzik a falum neve rögtön hatalmas könnyeim potyognak,és azonnal vissza akarok költözni?

Figyelt kérdés

Ha nagymamámmal beszélek telefonon,és szóba kerül a falu,rögtön elcsuklik a hangom,és olyan erős érzés gyötör,hogy nekem azonnal haza kellene mennem.Bárhova is költözöm, nem múlik el ez az érzés, és éjszaka is sokszor sírok, annyira felkorbácsolódnak az érzéseim. Ez mitől lehet,vagy egyáltalán mi ez a jelenség?A honvágytól szerintem erősebb. Minden nap tapasztalom. Van,hogy órákat is sírok.

A visszaköltözés (jelenleg) sajnos,rajtam kívülálló okok miatt nem lehetséges.


2023. júl. 1. 15:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Mert nem jó a környezet, amiben vagy. És a környezetet nem a lakhely határozza meg, hanem az emberek körülöttünk. Kollégák, barátok, párkapcsolat.
2023. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
#2 és/vagy kiemelkedően jó volt a környezet a régi lakhelyednél, és ennyire hiányzik
2023. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szép környezetem volt,ez tény és való.rengeteget sétáltam is a környéken,természet fotóztam.Nagyapámmal,amikor még fiatal volt, rengeteget mentünk, amikor 4-5 éves voltam,húzott szánkón..rengeteg szuper emlékem van. Mindenkit szerettem,talán 1 ember volt akivel kimondottan nem csíptük egymást.
2023. júl. 1. 15:47
 4/23 anonim válasza:
90%
Miért nem tudsz vissza költözni, ha nem titok?
2023. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
0%
Van valami elintézendő dolgod ott. Szóval vissza kell menni és megfigyelni kivel találkozol, mert van valami kiegyenlítetlen dolog. Nem feltétlen te tartozol, lehet a családod, valamelyik felmenőd. Ez nem szükségszerűen pénzbeli tartozás, lehet szívesség, vagy valami rendezetlen vitából visszamaradt harag.
2023. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ide költöztem az egyik barátnőmhöz,mint albérlő,mert sajnos az utóbbi időben a családtagokkal bizony megromlott a viszony. Ennek ellenére a falum irtózatosan hiányzik.És akkor ott per pillanat nem volt kiadó ház/lakás,és most sincsen sajna.
2023. júl. 1. 15:54
 7/23 anonim ***** válasza:
37%
Gyenge vagy az uj lakhelyen
2023. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ezt hogy kell érteni?
2023. júl. 1. 15:58
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
Akkor nem a falud hiányzik, hanem a jó családi emlékek, a megszokás és a kitaposott ösvény. Egyelőre még nem tudod felfogni, meg elhinni, hogy lehet jobb máshol is.
2023. júl. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Mért romlott meg a viszony? Most is vannak még ott olyan emberek, akiket szeretsz?

Másik falu se opció, ha a falusi életet szereted?

2023. júl. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!