Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Lent.

Mit csináljak? Lent.

Figyelt kérdés
Szóval én táncra járok minden kedden, néptánc oktatás. Imádom a táncot, de mindig gyomorgörccsel kell be mennem. Egy hülye kölyök miatt. Tánctáborom is elcseszte mert ahogy meglátott kitalált rám egy gúnynevet és folyton azt mondogatta. Még tánc közben is kiabáltam. Sírtam is miatta, Amíg Mindenki kint volt. Ő a legjobb táncos, rohadtul nagy képű, és hatalmas pofája van. Viselkedése 0, csak azért van bent mert hű de nagy táncos, ezért nem is szóltam senkinek mert az le se fogják szarni. Akit érdekel miért lett ez az egész amiért gúnynevet talált ki, írjon privátban.
nov. 7. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy jó táncos, még rá lehet szólni hogy viselkedjen normálisan. Ha senki nem tud arról, hogy bajod van, akkor segíteni sem tudnak. Neked kell jelezni, hogy van ez a konfliktus, és magától nem múlik el vagy oldódik meg.
nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
hány éves is vagy? eléggé érzékenynek tűnsz, mindenki kapott már gúnynevet és a nagypofájú hű de tehetséges táncosokból sosem lesz valódi híres táncos, én már csak ezt a szitut láttam
nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen érzékeny vagyok, önbizalom hiányos. És ha a testemmel kapcsolatban kapok megjegyzést is nagyon rosszul viselem, nem hogy amikor folyamatosan úgy hív.
nov. 7. 15:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig szólnod kell egy felnőttnek, aki tesz ellene. Addig menj, amíg nem találsz egyet, és ne döntsd el előre, hogy úgysem fog segíteni senki! Csak akkor nem segítenek, ha nem kérsz segítséget.
nov. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős...

Anno én is jártam néptáncra. Az ottani legjobb táncos srác kb a tanár segítője volt a szervezésben meg minden... gúnyolt engem és nővéremet is azért, mert egy genetikai betegség miatt nővérem gyorsabban, én lasabban megvakultunk, emiatt bizonyos esetekben pl nehezebben tájékozódtunk (akoriban még nem voltunk tök vakok, illetve én még most is látok kb 10-15%-ot).

A kutya le sem szarta amikor próbáltam felhívni a figyelmet arra, hogy bullyngol.


Egyébként én sem voltam rossz táncos, dehát 3-4 évvel fiatalabb voltam, szóval nyilván bőven elmaradtam még tőle, de korosztályomban az egyik legjobbnak számítottam.


Úgy hagytam ott a csapatot mint a pinty. Nem is táncoltam többé..


A múltkor láttam a srácot. Brácsás egy bandában.. van vagy 130 kiló, ő aztán tuti nem táncol:D


De mostanra megértettem: a srácnak is volt testi hibája. Valamilyen tikk miatt gyakran idegesen rángott az arca, gyorsakat és erőseket pislogott egymás után rohamszerűen. Gondolom talált valakit akit magánál is selejtesebbnek tartott és visszaadta amit ő kapott anno a nagoyktól. Bölcs...


Hogy mit lehet tenni az ilyen bully ellen?

Fogalmam sincs. Mármint az elszeparálódáson kívül.


Elvileg működik, hogy széles közönség előtt jelzed neki, hogy amit cisnál sértő és nem mellesleg elég gyerekes. De hogy ez a gyakorlatban működik-e... hát nem vagoyk meggyőzve.

nov. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tőlem majdnem 2 évvel kisebb, csak sokkal régebb kezdte a táncot, ezért van úgy el magával.
nov. 7. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!