Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem érzem...

Mit csináljak ha nem érzem jól magam de nagy esély számomra?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék színészkedni és járok is színjátszó szakkörre már vagy egy éve de nem érzem jól magam az emberek miatt. Nem tudom mintha ők sem kedvelnének és ez engem szinte tönkre tesz és lehet csak túl gondolom de borzasztó. Élvezem a színészetet de ez elveszi a kedvem egy picit. Járjak vagy ne? Lehet más esélyem is szerintetek?
2023. nov. 1. 13:01
 1/4 anonim válasza:
100%
Járjál persze. Ne add fel.
2023. nov. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Járj, csak ne oda. Keress egy másikat.
2023. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt tudni kell, attól, hogy a színészet egy közös pontotok, nem jelenti azt, hogy mindenki hasonló személyiség.


Meg kell tanulni az emberekkel való normális bánásmódot, megismerni őket és helyén kezelni.


Az egyik nagy választóvonal az, hogy léteznek introvertáltak, extrovertáltak, ambivertáltak.

Művészetek köreiben dominánsabb az introvertált személyiség.


Attól, hogy nem csacsog, jópofizik stb valaki, nem jelenti azt, hogy utál stb.


Jómagam javarészt semleges vagyok, nem eröltetek magamra szerepet a valóságban, és csak azon nevetek, ami számomra tényleg vicces stb.


Ettől függetlenül, aki picit is megismer, beszélgetünk, pozitív vélemény alakul ki benne.


Jómagam pedig nem bélyegzek meg senkit, beszélgetek bárkivel.

Sokan semleges zónában maradnak, akik pedig megragadják érdeklődésemet, hagyom magamat jólérezni vele.


Nem kell túlgondolni.

2023. nov. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! 😊 Önbizalmat adtatok. 2. Sajnos nen tudok máshova járni valahogy meg tudnám oldani de bonyolult lenne.
2023. nov. 3. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!