Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kávé vagy inkább tea?

Kávé vagy inkább tea?

Figyelt kérdés

Melyiket szeretitek jobban? Én 1000x inkább kávézom, minthogy teázzak. Ezt most mérgemben írom ki, mivel beteg vagyok és muszáj teát innom, de egyszerűen hányingerem van tőle. Amint jobban leszek, remélhetőleg holnap - egész nap kávét fogok kortyolgatni.


Illetve van egy olyan elmélet, hogy aki odavan a kávéért az nem szereti igazán a teát, és fordítva.


nov. 9. 18:18
A kérdező szavazást indított:
Kávé
Tea
Mindkettő
34 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
A kávé szagától is hánynom kell, úgyhogy tea
nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
Tea éjjel-nappal!
nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%

Tea! 🩷

A kávénak az illatát imádom, de az ízét gyűlölöm 😅

nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Fekete/zöld vagy bármilyen tea? Bár nekem mindegy, a kávénak csak az illatát szeretem.
nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Én sem vagyok kávés, de teát se nagyon szoktam inni ha nem vagyok beteg. Kávét is csak akkor ha éjszaka dolgoztam vagy voltam valahol, másnap meg megyek látogatóba anyámékhoz, akkor szoktam kérni egy kávét, megvárom míg kihűl aztán lehúzom mint egy felest mindenféle cukor meg tejszín nélkül mert nem szeretem az ízét.
nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Foleg nem angol kulturaban, ahol tejjel isszak, ez annyira kulonbozo dolog. Kave koffein-bevitel, tea egy citromos ital.
nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Kávé feketén.
nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%

Én a teát mézzel tejjel epreset meg ilyenek nagyon bírnám

De randikon pl kávézni hívnak vagy hidegben forralt borozni esetleg mindketto fahéjjal még izlik is.

Teázni meg csak azert nem szeretek mert azzal nincs meg soha a feeling is.

nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%

Teát bármikor bármennyit iszom.

A kávénak az illatát kedvelem, de inni nem szoktam. Csak ha ébren kell maradnom napközben, pl. hosszabb autóvezetés előtt. De akkor sem utálkozva iszom meg.

Igazából én ízek (ill. bármilyen élmény) szempontjából nagyon nyitott ember vagyok, tehát új ízt is hamar megkedvelek. Gyakorlatilag csak a romlott ételek ízétől undorodom. De az pont a szervezetem védekezése, hogy ne egyem meg.

nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
59%
Miért muszáj teát inni? A tea nem gyógyszer a megfázásra. Lehet más forró italt is inni.
nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!