Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy írok...

Miért van az, hogy írok valakinek azt válaszolja hogy mindjárt vagy épp nem válaszol semmit?

Figyelt kérdés

Persze, elfoglalt mindenki de engem baromi idegesít, hogy elkérek egy anyagot és azt írja hogy mindjárt küldöm látom, hogy elérhető aztán nem küld semmit.

Ez nem 1x és nem 1 embernél fordult elő. De én meg nem akarok neki írni, hogy " na akkor küldöd?" szeintem baromi gáz, ha már 1x elkértem nem akarok még kuncsorogni, hogy mikor küldöd már...

Ez ma 12 óra után történt és a mindjártól este 11 után nincs semmi.

Nekem ha írnak én mindig észben tartom, van hogy direkt be is jelölöm magamnak az üzenetet olvasatlanként csak azért hogy lássam hogy azt elküldjem és ne felejtsem el.

Nem vagyunk egyformák tudom és azt is hogy mindenkinek megvan a saját élete, gondja, baja csakhogy ha ők kérnek tőlem valamit én mindig segítek de visszafele sajnos ezt úgy tűnik nem várhatom el.


Írhatnék kedvesen is, hogy mikor tudod küldeni, de ha már 1x ő írta hogy "mindjárt " akkor 1x csak eszébe jut.. nem? vagy ne is várjam?

Én nem szeretek még 1x írni és nem nem tudom sajnos mástól elkérni azt az órai anyagot amire várok.


Legutóbb aki írta, hogy mindjárt küldi konkrétan 2 hét múlva küldte el.

Neki sem írtam, mert gáznak tartom.

Tettem ki egy képet instára belájkolta és egyből küldte. Tehát elfelejtette és amikor meglátta a képem gondolom eszébe jutott. De akkor is ... számomra olyan kellemetlen ha valaki azt írja, hogy küldi aztán én írjak újra hogy akkor mégis mikor ?!


2023. nov. 9. 23:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
27. Épp az az ovoda, ahol ezt nem lehet. Ha hiányoztál akkor még is hogy pótolod máshogy az anyagot, ha nem hajlandó odaadni neked senki te nagyökör? Meglátogatsz egy jósnőt? Egyébként is ez egy visszamaradt tanítási rendszer, mert azért hogy megtanítottak álltalánosban írni, attól függetlenül sok időt meg lehetne spórolni az anyag kinyomtatásával, mert nem kellene időt pazarolni a leírásával. Szerintem már elég rég óta van nyomtató a világon, hogy ki is lehessen nyomtatni az anyagot. Ráadásul ha valaki beteg, annak az órai anyagot azonnal lehet továbbítani minden késedelem nélkül. Nem beszélve arról, hogy a tanár is mennyi időt meg tudna spórolni, magának az elkészített anyagok kapcsán évről évre.
2023. nov. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Ha nem tűnne fel a tanároknak évről évre meg van az anyag ppt formájában (nagy altalánossagban) nagyökör.

Egyetemen te hol kérnéd el a tanártól az órai anyagot?????

Pont ki akarom nyomtatni gépelés után csakhogy a mai világban senki nem ér rá Vissza írni ha kérsz valamit. Mindneki ilyen senkiházi mint te, ismeretlenül tudod mi a nagyökör.

2023. nov. 10. 07:09
 13/19 anonim ***** válasza:
Akkor miért itt sírsz? Miért nem kéred el az anyagot a tanártól ppt formában kolbászúr? Csodálkozol hogy nem írnak vissza te fafejű tuskó, mikor a hátuk mögött minedegyiket lúzernek és senkinek tartasz, mert ezt írtad. Az ő helyükben én is nagyívben szarnék a fejedre, mert én még olyan embert nem láttam, akinek ne legyen az egész osztályban vagy iskolában egyetlen normális barátja sem. Bár eg ilyen beképzelt és öntelt kis pöcsnek mint te, lehet nincs, mert ugye ki barátkozna egy ilyen emberrel.
2023. nov. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Szerinted minden tanárnak van ppt-je?

És majd azt az 1 óra anyagát kiszedni és elküldni nekem? vagy hogy képzelted?

Persze, hogy lúzernek tartom őket, mivel ha én kérdezek valamit nem tudnak írni, de ha házit kell küldeni tudnak írni, mivel tudják hogy az enyém mindig jó. Ez szerinted mi ha nem lúzerség?

De nem fogod fel hogy nem 20-an vagyunk az osztályban és én írok mindenkinek, majdcsak valaki elküldi??? hanem HÁRMAN!!!! 3 fő!

Ezen mi nem világos???

2023. nov. 11. 11:47
 15/19 anonim ***** válasza:
Akkor is meg kellene hogy legyen a tanárnak az anyag, ha pedig nincs meg neki, mert nem úgy tanít, akkor kérd meg, hogy készítse el azzal a kifogással, hogy kitünő vagy, és az is akarsz maradni. Egy kitünő tanulónak biztosan megcsinálja, hidd el.
2023. nov. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Persze biztos tart nekem 1 órát csak úgy privátba, mikor fogadóórája sincs.

Lehet, hogy nem azon az 1 órán fog múlni a vizsgám, de az is lehet, hogy azok a feladatok is benne lesznek a vizsgába amit épp akkor vettek...

2023. nov. 11. 12:08
 17/19 anonim ***** válasza:
NEm azt mondtam, hogy tartsa meg az órát, hanem hogy állítsa össze az anyagot és küldje el azt neked online valamilyen formában.
2023. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

A táblára szokott írni.

Nincs előadás jegyzete semmi.

Amit épp arra az óra kitalál fejből azokat a feladatokat vesszük.

Épp ez a probléma. Ha lenne bármiféle jegyzet nyilván én is látnám az adott óra anyagát (bár az nem biztos, hogy egy vadonatúj példát hibátlanul megoldok) de így hogy ő random talál ki feladatokat elég nehéz.

2023. nov. 11. 12:37
 19/19 anonim ***** válasza:
Akkor is ha az ökörbarmoktól nem tudod megszerezni, a tanár segítségét kell kérni. Biztos nem felejt el egy szaros feladatot egy tanár. Csúnya is lenne, egy tudatlan és felkészületlen tanár.xd
2023. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!